دریا نیوزنماینده ولی فقیه در هرمزگان: نباید اقتدار پلیس در دریا مورد تهدید قرار گیرد

، 10:20   /   کد خبر: 34892   /   تعداد بازدید: 281


دریانیوز: نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: باید با تقویت و تجهیز نیروی انتظامی، اجازه تهدید اقتدار و صلابت پلیس در دریا را از قاچاقچیان و متخلفان سلب کرد.
حجت‌الاسلام محمد عبادی زاده در مراسم صبحگاه مشترک هفته ناجا ضمن گرامیداشت این هفته اظهار داشت: در گام دوم انقلاب هستیم و می بایست نیروی انتظامی همانگونه که در گام نخست با اقتدار و صلابت ماموریت های خود را انجام داد در این مرحله نیز با تقویت اقتدار خود در اجرای بیانیه گام دوم نقش موثر ایفا کند.وی افزود: بر اساس رهنمودهای رهبری در گام دوم انقلاب، نیروهای مسلح و خصوصا ناجا با اتکا به علم و دانش و هوشمند سازی پلیس و تمرکز بر اخلاق و معنویت ماموریت‌های خود را انجام دهند.
  امام جمعه بندرعباس با اشاره به این مطلب که در دوره فعلی نیاز به حرکت جهادی و تکیه بر اصل مقاومت داریم گفت: نیروی انتظامی بیشترین ارتباط را با بدنه اجتماعی و مردم دارد و بایستی با تعامل با مردم زمینه هم افزایی بیشتر میان ناجا و مردم فراهم شود.
  وی با تاکید بر مسئله اقتدار پلیس ابراز داشت: آنچه در امر اقتدار پلیس مطرح است آن است که پلیس در عین حفظ اقتدار بتواند با مهر و عطوفت با مردم تعامل کند و تصویر دلنشینی از پلیس به نمایش بگذارد.
  حجت الاسلام عبادی زاده با تاکید بر تقویت و تجهیز پلیس گفت: امروزه با گسترش قاچاق سازمان یافته نیازمند تقویت و تجهیز پلیس در حوزه دریا هستیم.وی افزود: نباید اجازه دهیم اقتدار پلیس در دریا مورد تهدید قرار گیرد، اخیرا گزارشاتی به دستم رسیده که در دو روستای شهرستان میناب اقداماتی برای تخریب پلیس انجام شده و در پی زیر سوال بردن اقتدار پلیس بوده اند این مسئله قابل قبول نیست و از مسوولان می خواهم برای تقویت صلابت پلیس اقدام کنند.
وی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی بایستی مورد حمایت قرار گیرد انتظار ما از پلیس در گام دوم انقلاب پلیسی هوشمند، مقتدر و با صلابت است.