دریا نیوزاعلام آمادگی گروه سرمایه‌گذار چینی برای سرمایه‌گذاری در هرمزگان

دریا نیوز: یک گروه سرمایه‌گذار از کشور چین در دیدار با استاندار هرمزگان، برای سرمایه‌گذاری در هرمزگان و مشارکت در تامین مالی طرح‌های این استان اعلام آمادگی کرد

، 12:25   /   کد خبر: 33848   /   تعداد بازدید: 357


دریا نیوز: یک گروه سرمایه‌گذار از کشور چین در دیدار با استاندار هرمزگان، برای سرمایه‌گذاری در هرمزگان و مشارکت در تامین مالی طرح‌های این استان اعلام آمادگی کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، در دیدار فریدون همتی استاندار هرمزگان با مدیر یک گروه سرمایه‌گذاری چینی، راه‌های سرمایه‌گذاری و مشارکت در تامین مالی طرح‌ها و پروژه‌های استان هرمزگان مورد بررسی قرار گرفت.

فریدون همتی استاندار هرمزگان در این خصوص اظهار داشت: این گروه سرمایه‌گذاری از کشور چین جهت مشارکت در راستای سرمایه‌گذاری در حوزه‌های متنوع و همچنین تامین مالی طرح‌ها و پروژه‌های استان هرمزگان اعلام آمادگی کرد.

وی ادامه داد: در این دیدار تلاش کردیم تا زمینه‌های مختلف همکاری را مطرح و توانمندی این سرمایه‌گذار را مورد بررسی قرار دهیم.

همتی تصریح کرد: در جلسات کارشناسی بر روی جزئیات به طور دقیق‌تر توافق خواهد شد تا بتوانیم با توجه به توانمندی‌های این گروه سرمایه‌گذاری، طرح‌هایی را در هرمزگان اجرا کنیم. 

استاندار هرمزگان اظهار داشت: هرمزگان سرشار از استعدادها و توانمندی‌های فراوان جهت سرمایه‌گذاری است و ما تمام مقدمات و شرایط مناسب جهت حضور و فعالیت سرمایه‌گذاران در این استان را ایجاد می‌کنیم.