دریا نیوزبانک‌ها برای عبور از مشکلات در کنار واحدهای تولیدی فعال هرمزگان باشند

دریا نیوز: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها در سال رونق تولید، برای عبور از مشکلات، در کنار واحدهای تولیدی فعال استان باشند

، 09:11   /   کد خبر: 33843   /   تعداد بازدید: 1080


دریا نیوز: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها در سال رونق تولید، برای عبور از مشکلات، در کنار واحدهای تولیدی فعال استان باشند.

به گزارش فارس، ایرج حیدری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار داشت: با توجه به شرایط ویژه اقتصادی کشور تسهیل و رفع موانع پیش روی فعالیت واحد‌های تولیدی فعال و اثرگذار استان برای حفظ اشتغال و افزایش تولید راهبرد مهم حوزه معاونت اقتصادی استانداری هرمزگان در سال رونق تولید است.

وی افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها در سال رونق تولید، برای عبور از مشکلات، در کنار واحدهای تولیدی فعال استان باشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با اتخاذ تصمیمات عملیاتی تلاش می‌شود موانع پیش‌روی واحد‌های تولیدی اثرگذار استان در حوزه‌های تامین مواد اولیه، مالیاتی، تامین اجتماعی، برق و... به حداقل ممکن برسد.

حیدری اضافه کرد: حفظ اشتغال و چرخه تولید در واحد‌های تولیدی استان راهبرد مهمی است که با برنامه‌ریزی و تلاش شبانه‌روزی سعی می‌شود در سال رونق تولید محقق شود.

وی گفت: همراهی مجموعه مدیران دستگاه‌های اجرایی و شبکه بانکی استان با کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید برای سرپا نگه داشتن واحدهای تولیدی استان در سال ۹۷ مثمر ثمر بوده و انتظار است این همراهی با قوت در سال ۹۸، سال رونق تولید تداوم یابد.