حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳ Saturday, 20 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3300 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 14 تعداد دیدگاهها : 90×
 • تقویم شمسی

  تیر ۱۴۰۳
  ش ی د س چ پ ج
      فروردین »
  ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱  
 • جهاد تبیین، خدمت رسانی و امید آفرینی ؛ محور برنامه‌های رزمایش «جهادگران فاطمی حیدریون تولید »
  ۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۴:۳۶
  شناسه : 6111
  بازدید 1479
  16
  مسئول بسیج کارگران وکارخانجات کشور عنوان کرد دریانیوز// مسئول بسیج کارگران وکارخانجات کشور گفت : جهاد تبیین، خدمت رسانی و امید آفرینی ؛ محور برنامه‌های رزمایش «جهادگران فاطمی حیدریون تولید » بود
  ارسال توسط : نویسنده : یعقوب رستمی منبع : دریانیوز
  پ
  پ

  دریانیوز// مسئول بسیج کارگران وکارخانجات کشور گفت : جهاد تبیین، خدمت رسانی و امید آفرینی ؛ محور برنامه‌های رزمایش «جهادگران فاطمی حیدریون تولید « بود.

  حمید رضا اله بداشتی در مراسم رزمایش سراسری جهادگران فاطمی حیدریون تولید که به صورت ویدئو کنفراس از استان کرمان که از مزار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد، اظهار کرد: بسیج همیشه و همواره کنار مردم بوده و خواهد بود و به عنوان فرشته نجات و صاحب آرامش مردم است. وی در ادامه افزود: در رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی حیدریون تولید با همت و هم افزایی گروه های جهادی تخصصی و مدیران ارزشمند جهادی قادر بر پشتیبان حمایت از فعالیت های جهادی، رزمایش را در نهم دی ماه لغایت شانزدهم دی ماه آغاز کرده ایم.

  جهاد تبیین، خدمت رسانی و امید آفرینی محور برنامه‌هاست
  مسئول بسیج کارگران وکارخانجات کشور،خاطر نشان کرد: محور برنامه‌های ما جهاد تبیین، خدمت رسانی و امید آفرینی است و در اجرای این محور برنامه‌ها ما دو عرصه فعالیت تعریف کردیم که
  عرصه های عمومی و تخصصی است که در عرصه های عمومی تلاش بر مردم یاری و محروم نوازی و کمرنگ کردن چهره فقر از مناطق کم برخوردار بوده که با ظرفیت گروه های جهادی، پشتیبانی‌ها استان‌ها، دستگاه ها و همچنین حمایت‌های مردم را در این رابطه داشتیم. اله بداشتی، تعمیرو بازسازی منازل محرومین، تعمیر وسایل خانگی گرمایشی و سرمایشی، تهیه و توزیع بسته های معیشتی در برنامه عظيم نهضت مؤمنانه، تهیه جهیزیه، آزادسازی زندانیان غیرعمد، نذر غذا و توزیع غذای گرم، انجام پروژه‌های محرومیت زدایی با حمایت و پشتیبانی بسیج سازندگی، پروژه های ایجاد اشتغال پایدار و خانگی با کمک و همراهی دستگاه‌ها و به خصوص بسیج سازندگی و اجرای نمایشگاه های عرضه محصولات تولید شده از جمله خدمات در عرصه‌ عمومی بوده است. وی با بیان اینکه در عرصه های تخصصی توانمان بر این است که از ظرفیت گروهای جهادی تعالی بخش استفاده کنیم، افزود: تا بتوانیم مشکلات موجود در سطح واحدهای تولیدی را ابتدا احصا وسپس نسبت به رفع موانع تولید از طریق تشکیل کارگروه ها اقدام کنیم. مسئول بسیج کارگران و کارخانجات کشور ادامه داد: در این راستا تشکل های ما از بازنشستگان گرفته تا همه‌ی تشکل‌ها همراهی بسیار خوبی را در رفع موانع تولید با ما دارد.

  برگزاری شیفت‌های ایثار کارهای از جنس مکتب حاج قاسم سلیمانی است
  اله بداشتی، ابراز کرد: ما در تشکیل کمیسیون های کارگری نسبت به رفع مشکلات کارگری و کارفرمایی اقدامات خوبی در استان ها انجام دادیم و تلاش بر این است معیشت حوزه کارگری را کمک کنند تا مشکلات حوزه کارگری کمتر شود و کارگران بتوانند در زنجیره تولید و کارزار اقتصاد مقاومتی به موفقیت برسند. وی اضافه کرد: برگزاری شیفت‌های ایثار از جمله کارهای است که از جنس مکتب حاج قاسم سلیمانی است و کارگران شریف ما در شیفت‌های کار حضور پیدا می‌کنند و حقوق خود را برای تهیه بسته های معیشتی برای محرومان در نظر می گیرند کارفرماهاهم بر این مبالغ می‌افزاید و از طریق گروه های جهادی با عزت نفس به دست محرومین می‌رسد. مسئول بسیج کارگران وکارخانجات کشور برگزاری کارگاه های پدافند غیر عامل و خود حفاظتی، برگزاری نشست‌های تخصصی تبیینی در جامعه بزرگ کارگری و کارفرمایی، برگزاری کارگاه‌های مهارت افزایی و سبک زندگی به خصوص در زمینه گفتمان اقتصاد مقاومتی و برگزاری نشست‌های اخوت کارگری و کارفرمایی از جمله خدمات در عرصه‌های تخصصی بوده است.

  کارهای صورت گرفته در رزمایش جهادگران فاطمی حیدریون تولید
  اله بداشتی به کارهای صورت گرفته در این یک هفته پرداخت و عنوان کرد: ۲۳۳۹ گروه جهادی خدمت کردند و تهیه ۱۵۰ هزار بسته معیشتی که بعد از صدور فرمان توزیع می‌شود، تهیه ۱۹۱۵ جهیزیه برای نو عروسان، ۷۱هزار و ۴۸۱ نفر ساعت در شیفت های ایثار خدمت کردند تا اختصاص بخشی از درآمد حاصل از این کار صرف محرومین شوند. در ادامه این مراسم نیز مسئول بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان سرهنگ امیر ارسلان شهبازی، اظهار کرد: رزمایش بزرگ حیدریون تولید همزمان با فرا رسیدن سومین سالگرد شهادت سردار پرافتخار حاج قاسم سلیمانی به همت گروه های جهادی عرصه کار و تلاش در هرمزگان به مدت ۱۰ روز در هرمزگان برگزار شد. وی در ادامه افزود: اقدامات جهادی کارگران انقلابی در عرصه های مختلف تولید در قالب این رزمایش پیام آور این است که با تیکه بر توان داخلی و تحصیل در مکتبِ سلیمانی موانع پیش‌رو با تلاش و همت یک به یک از میان برداشته می‌شوند.

  اقدامات انجام شده در رزمایش جهادگران فاطمی حیدریون تولید در هرمزگان
  مسوول بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان
  غبار روبی گلزار مطهر شهدا با حضور گروه های جهادی، تهیه بسته های معیشتی جهت برگزاری رزمایش مومنانه با حضور مسئولین، مدیران صنایع و صداوسیما، برگزاری شیفت ایثار با هماهنگی سازمان و واریز عواید آن به صندوق خیریه شهید سلیمانی یا خرید بسته های معیشتی، برگزاری یادواره شهدا وتشییع شهدای گمنام درصنایع وکارخانجات وبرگزاری مراسم سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سليماني درمجموعه های کار وتولید استان، نشست جهاد تبیین با حضور سردار فرماندهی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان و برگزاری میز خدمت از برنامه‌های این سازمان در دهه مقاوت بود.

  شهبازی، اعزام گروه‌های جهادی کارامدان وسفیران تولید و گروه‌های جهادی واکنش سریع جهت خدمت رسانی، حضور های صنعتی به‌همراه مسئولین جهت پیگیری مسائل ومشکلات مراکز تولیدی واشتغال زایی، ارائه مشاوره حقوقی، برگزاری جلسات اخوت کارگری و کارفرمایی، توزیع جهیزیه، حضور مقتدرانه فرماندهان و گروه های جهادی در محل برگزاری مراسم ملی، اعزام گروه های جهادی جهت خدمت رسانی و رفع مشکل خانواده های نیازمند، برگزاری مراسم جهاد تبیین، برگزاری رزمایش کمک های مومنانه، برنامه‌های این سازمان در رزمایش جهادگران فاطمی – حیدریون تولید در استان بود.

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.