حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳ Friday, 19 April , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2975 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 14 تعداد دیدگاهها : 84×
  • تقویم شمسی

    فروردین ۱۴۰۳
    ش ی د س چ پ ج
        فروردین »
     12345678910111213141516171819202122232425262728293031  
  • برگزاری مسابقات قرآنی جشنواره هدیه های نورانی در بندرعباس
    ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۶
    شناسه : 14085
    بازدید 199
    5
    توسط خانه قرآن شهیددهقانی برگزار شد دریانیوز// مسابقات قرآنی جشنواره هدیه های نورانی توسط خانه شهید دهقانی در بندرعباس برگزار شد. در این جشنواره قرآن آموزان در رشته های مختلف قرآنی به رقابت پرداختند.
    ارسال توسط : نویسنده : علی زارعی منبع : روزنامه دریا
    پ
    پ

    دریانیوز// مسابقات قرآنی جشنواره هدیه های نورانی توسط خانه شهید دهقانی در بندرعباس برگزار شد. در این جشنواره قرآن آموزان در رشته های مختلف قرآنی به رقابت پرداختند.

    گفتنی است قرآن آموزان پایگاه های قرآنی حسینیه شهید ارجمندیان در کوی آزادگان، مدرسه جاوید در کوی خلیج فارس، مسجد امام سجاد علیه السلام در شهرک سجادیه، پایگاه قرآنی شهرک توحید و پایگاه قرآنی مسجد مالک اشتر در کوی نواب و قرآن آموزان مجازی در این جشنواره شرکت کردند.

    حدود ۷۰ نفر از خواهران و برادران در رشته های ترتیل حفظ و تحقیق در سنین مختلف خردسالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان شرکت داشتند.همچنین استاد زاهدی و شجاعی داورهای مسابقات قرآنی جشنواره هدیه های نورانی بودند.

    شایان ذکر است ،خانه قرآن شهید دهقانی در طول سال کلاس های مختلف قرآن، تواشیح، مداحی و سرود را با برنامه های مختلف برگزار می کند. برگزاری اردوهای متنوع قرآنی تفریحی و ورزشی برای خردسالان، نوجوانان و جوانان و همه اعضای خانواده از دیگر برنامه های این خانه قرآن است.

    اسامی برندگان مسابقه قرآنی جشنواره هدیه های نورانی
    ( خواهران)
    رشته حفظ خرد سالان( پسران و دختران)
    رتبه اول: فاطمه درویشی
    رتبه دوم:فاطمه اسلامی _ علیرضا باسره
    رتبه سوم: فریماه برخوردار پور
    رشته حفظ دختران کلاس سوم تا نهم
    رتبه اول:نرگس رازمند
    رتبه دوم:مریم رازمند
    رشته ترتیل کلاس سوم تا نهم
    رتبه اول: ساجده بالاور
    رتبه دوم: ضحی زیارتی
    رشته حفظ بزرگسالان خواهران
    رتبه سوم: فریده یارشناس
    رشته ترتیل بزرگسالان خواهران
    رتبه اول: نجمه خوارزمی
    رتبه دوم: زهرا پلاسی زاده
    اسامی برندگان مسابقه قرآنی جشنواره هدیه های نورانی
    ( برادران)
    رشته حفظ خردسالان پسران
    رتبه اول: محمد ترک زاده
    رشته حفظ پسران کلاس سوم تا نهم
    رتبه اول: محمد داوری _ امیر محمد ماندگاری
    رتبه دوم: علی گلزاری
    رتبه سوم: محمد صادق مرودی
    رشته ترتیل تا کلاس سوم ابتدایی
    رتبه اول: عباس گلزاری
    رتبه دوم: محمد کشاورز
    رتبه سوم: رزاق دادبام
    رشته ترتیل نوجوانان چهارم ابتدایی تا نهم
    رتبه اول: امیر محمد ماندگاری
    رتبه دوم: یاسین مریدی زاده
    رتبه سوم: امیرعلی پاداش پور
    رشته ترتیل بزرگسالان
    رتبه اول: جواد امیری
    رتبه دوم: مرتضی گلزاری
    رتبه سوم: آقای غلامی
    رشته تحقیق اول تا ششم
    رتبه اول: رزاق دادبام
    رتبه دوم: رضا متین
    رتبه سوم: امیر محمد ماندگاری
    رشته تحقیق کلاس هفتم به بالا
    رتبه اول: امیر علی پاداش پور
    رتبه دوم: طه آباده
    رتبه سوم: یاسین مریدی زاده

    ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.