دریا نیوزمدیرکل بیمه سلامت هرمزگان خبرداد حمایت بیمه سلامت از بیماران کرونا وپرداخت هزینه های درمانی آنان تا سقف بیمه

، 10:03   /   کد خبر: 36084   /   تعداد بازدید: 54


دریانیوز: مدیرکل بیمه سلامت استان هرمزگان از حمایت بیمه سلامت از بیماران کرونا وپرداخت هزینه های درمانی آنان تا سقف بیمه خبرداد. دکتر علی علیزاده افزود:هزینه درمان بیماران کرونایی تا سقف بیمه از سوی سازمان بیمه سلامت پرداخت می‌شود.

مدیرکل بیمه سلامت استان هرمزگان گفت: خدمات بیماران کرونایی که تحت درمان (سرپایی و بستری) قرار می گیرند تحت پوشش بیمه سلامت می باشند دکتر علیزاده ، با اشاره به اینکه بیمار از پرداخت سهم خودش در بیمارستان معاف است؛ افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا، با تشخیص موارد مثبت هیچ بیماری هزینه پرداخت نمی‌کند.

وی بیان کرد: مردم بایدنکات بهداشتی وفاصله گذاری اجتماعی را رعایت نموده و نباید با بازگشایی اصناف و ادارات تصور کنند ویروس منحوس کرونا از بین رفته است .

وی تصریح کرد: مردم باید از حضور در مکان‌های شلوغ اجتناب کرده و در موارد ضروری از منزل خارج شوند .* نشست مدیرکل بیمه سلامت با معاونین درمان بنیاد شهید و بیمه دی نشست صمیمی دکتر علیزاده با معاون بنیاد شهید و بیمه دی درخصوص رفع مشکلات و پرداخت هزینه تجهیزات مصرفی خانواده های شهدا و جانبازان برگزارگردید .

در این جلسه مقرر گردید تفاهم نامه ای در خصوص تجهیزات مصرفی خانواده شهدا و جانبازان با بیمه دی منعقد گردد و بیمه دی کلیه هزینه های آنان را پرداخت نماید و در ادامه جلسه مقرر شد بیمه دی بر اساس تفاهم نامه کلیه اسناد (فاکتور تجهیزات مصرفی ) را ماهانه جهت دریافت هزینه به اداره کل بیمه سلامت ارسال و پس از رسیدگی توسط کارشناسان به حساب بیمه دی واریز گردد.