دریا نیوزمدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان تاکید کرد: ضرورت بستر سازی برای تدریس فضای مجازی در مدارس هرمزگان

، 11:54   /   کد خبر: 36052   /   تعداد بازدید: 52


دریانیوز:  مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: با توجه به تجربه برنامه شاد، مدارسی که در آینده ساخته می شوند باید بستر مناسب برای تدریس در فضای مجازی و تولید محتوای الکترونیکی در آنها دیده شود.

موسی دادی زاده سرخائی در جلسه ویدئو کنفرانس اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز استان هرمزگان با مقامات سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس وزارت آموزش و پرورش گفت: بیماری کرونا فرصتی را بوجود آورد تا نگاه به تعلیم وتربیت از روش های سنتی و محصور در چهارچوب کلاس درس به روش های نوین تغییر یابد.وی افزود: برای ایجاد جهش در نظام آموزشی و تربیتی و استفاده از فرصت فضای مجازی برای بهتر شدن فعالیت های آموزشی لازم است که بستر این کار در اختیار مدارس و معلمان قرار گیرد.

دادی زاده تصریح کرد: سازمان نوسازی مدارس وزارت باید همگام با ایجاد این تحول، مدارسی که در آینده می سازد، امکانات و فضای مناسب برای تولید محتوا و تدریس در فضای مجازی را داشته باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان اضافه کرد: تامین وسایل سرمایشی متناسب با شرایط اقلیمی استان از دیگر ضروریات مدارس استان است و جا دارد از پیگیریهای سازمان نوسازی مدارس در اخذ معافیت های انشعاب آب و برق مدارس خیر ساز تقدیر کرد.