دریا نیوزهلاکت شرور مسلح و عامل شهادت يک پليس در هرمزگان

، 08:53   /   کد خبر: 35473   /   تعداد بازدید: 179


محمود منصف حقیقی دوست/ فرمانده انتظامي هرمزگان از شناسايي و هلاکت قاتل و شرورمسلح و عامل شهادت شهيد» عباس معصومي» در شهرستان جاسک خبر داد.

به گزارش فارس، سردار» غلامرضا جعفري» در تشريح جزئيات اين خبر گفت : مأموران انتظامي شهرستان جاسک با انجام اقدامات پيچيده اطلاعاتي از حضور شرور و قاتل متواري به هويت» م-ج» در روستاي برگي از توابع شهرستان جاسک مطلع و پيگيري موضوع را به صورت ويژه در دستور کار خود قرار دادند.

وي افزود: مأموران با اقدامات فني و شگردهاي پيچيده پليسي مخفيگاه اين شرور مسلح را در يک منطقه صعب العبور کوهستاني که فاقد هرگونه راه دسترسي به ارتباط مخابراتي ،بيسيمي وخودرويي بوده و موقعيت جغرافيايي آن شامل پستي و بلندي هاي بسيار سخت و طاقت فرسا بود را شناسايي و با تشکيل چند اکيپ مجرب،مخفيگاه اين شرور سابقه دار را محاصره کردند.

اين مقام انتظامي هرمزگان تصريح کرد: فرد شرور با مشاهده مأموران عرصه را بر خود تنگ ديده و اقدام به تيراندازي به سوي مأموران کرد که با توجه به هوشياري و برتري حجم آتش مأموران فرد شرور طي اين درگيري مسلحانه به هلاکت رسيد و در بازرسي مخفيگاه وي يک قبضه سلاح جنگي کلاش به همراه سه تيغه خشاب و 52 تير فشنگ جنگي و 15 پوکه کلاش کشف شد.سردار جعفري اظهار داشت: متهم داراي سوابق متعدد کيفري نظير ايجاد رعب و وحشت بين شهروندان، دوفقره قتل و 4فقره تهديد به قتل در سطح شهرستان جاسک و بشاگرد، زورگيري ، اخاذي، خلع سلاح پرسنل محيط زيست، به شهادت رساندن شهيد عباس معصومي از مأموران پليس راه جاسک و دومرحله درگيري با مأموران پليس آگاهي و امنيت عمومي جاسک مي‌باشد.

فرمانده انتظامي هرمزگان در پايان خاطرنشان کرد: نيروي انتظامي به هيچ وجه حضور و فعاليت مجرمانه اين اراذل و اوباش در جامعه را تحمل نخواهد کرد و برابر قانون و با اقتدار مقابل قانون شکنان مي ايستد.