دریا نیوزافتتاح ۳۶ طرح عمرانی در سومین روز از دهه مبارک فجر

، 12:11   /   کد خبر: 35442   /   تعداد بازدید: 189


درسا مرادی/ در سومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر ۳۶طرح عمرانی و اشتغالزایی در شهر بندرخمیر و بندرپل به بهره برداری رسید.
نازنین شیبانی معاون توسعه و منابع انسانی استانداری هرمزگان در جریان افتتاح این پروژه ها گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر ۵۶ پروژه عمرانی و اقتصادی فرهنگی در شهرستان بندر خمیر افتتاح و۱۷پروژه کلنگ زنی می شود.

نازنین شیبانی تزرجی با اشاره به افتتاح ۳۶ پروژه عمرانی و اقتصادی در سومین روز از دهه مبارک فجر درشهرستان بندرخمیر اظهار کرد: برای این پروژه ها ۸۳میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان تصریح کرد: پروژه های عمرانی شهرستان بندر خمیر شامل ۷ پروژه درحوزه برق رسانی  با اعتباری بالغ بر ۳۷میلیارد ۱۰۰میلیون ریال و ۲۴پروژه افتتاح واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی با اعتباری بالغ بر  ۱۲میلیارد ریال است.

وی ادامه داد:درحوزه اشتغالزایی ۱واحد اشتغالزایی (کارگاه کابینت سازی ) مددجویان کمیته امداد با اعتباری بالغ بر ۲میلیارد ریال افتتاح شده که ۵ نفر بصورت مستقیم اشتغالزایی داشته است.

نازنین شیبانی ادامه داد:درحوزه ورزشی نیز افتتاح ۴زمین ورزشی چمن مصنوعی با اعتباری بالغ بر ۳۲ میلیارد ریال هزینه و به بهره برداری رسیده است.

گفتنی است در سومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر، حکم اولین شهردار پل به طاهر ملایی پلی اعطا و شهرداری بندرپل از امروز رسماً آغاز به کار کرد.