دریا نیوزآغاز بکار هفدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان

، 08:47   /   کد خبر: 35440   /   تعداد بازدید: 193


معصومه زارعی/  هفدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان با حضور بیش از 500 ناشر کشور آغاز بکار کرد.
به گزارش خبرنگار روزنامه دریا؛ هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان و ششمین نمایشگاه منطقه ای مطبوعات خلیج فارس و ششمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال از روز گذشته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی بندرعباس آغاز بکار کرد.در این نمایشگاه از مجموع ۵۰۰ غرفه نمایشگاه ۴۴۰ غرفه متعلق به نمایشگاه کتاب ، ۳۰ غرفه متعلق به ششمین نمایشگاه منطقه ای مطبوعات و ۳۰ غرفه نیز به رسانه های دیجیتال اختصاص دارد.
برگزاری هم زمان این سه نمایشگاه باعث تقویت همه مجموعه خواهد شد و از طرف دیگر تمام نیازها و سلایق فرهنگی مردم را جوابگو خواهد بود. هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان و ششمین نمایشگاه منطقه‌ای مطبوعات خلیج فارس و ششمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال از روز گذشته آغاز بکار کرده و تا ۱۸ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بندرعباس واقع در سه راه جهانبار به صورت صبح و عصر برگزار می شود.
در این نمایشگاه به جهت بهره مندی اقشار کم درآمد و همچنین جامعه دانشگاهی و دانش آموزی از نمایشگاه کتاب هرمزگان، تمامی کتاب ها با تخفیف ۳۰ درصد عرضه می شود و مکانیزم بهره مندی از تخفیف ۳۰ درصدی خرید کتاب اینگونه است که ۲۰ درصد آن از طریق خرید بن کارت و ۱۰ درصد نیز توسط ناشران در هنگام خرید کتاب ارائه می شود.
قابل ذکر است؛ هفدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان صبح‌ها از ساعت 9 الی 12 و عصرها از ساعت 16 الی 21 میزبان اقشار مختلف مردم می‌باشد.