دریا نیوزبا حضور مسوولین انجام شد؛ رونمایی از پیراهن تیم بسکتبال و افتتاح رسمی کانون استعدادیابى این رشته در بندرخمیر

، 09:29   /   کد خبر: 35409   /   تعداد بازدید: 175


دریا نیوز: کانون استعدادیابى و آموزش مهارت‌هاى بسکتبال در بندرخمیر با حضور فرماندار بندر خمیر و جمعی از مسوولان به طور رسمی آغاز به کار کرد.

این آکادمی زیر نظر هیات بسکتبال است و مسئولیت فنی این آکادمی بر عهده حسین آچنگان یکی از مربیان باتجربه این رشته می باشد و قرار است تیمی از میان نونهالان تحت عنوان هیات بسکتبال در مسابقات مختلف شرکت کند.

فرمانداربندرخمیر در آیین افتتاح این کانون اظهار کرد: در وهله اول جا دارد افتتاح این کانون بسکتبال را به تمام مردم شهرستان تبریک بگویم.

وی ادامه داد: منطقه جنوب ایران از استعدادهای بیشماری در زمینه ورزش های استقامتی بالاخص بسکتبال برخوردار است و بندرخمیر نیز به تبع بقیه مناطق جنوب، استعدادهای خوبی در رشته بسکتبال دارد که امیدوارم با حضور رییس جدید هیات بسکتبال که تجربه خوبی در این رشته دارد بتواند این رشته در استان صاحب عنوان کند.

محمد سرودی رییس هیات بسکتبال بندر خمیر نیز اظهار کرد:امیدوارم با کمک مربیانی که در این کانون حضور دارند،این راه را ادامه دهیم و با حمایت مردم خوب شهرستان بندر خمیر، بتوانیم گامی در جهت رشد بسکتبال این شهرستان برداریم.

وی در ادامه با بیان اینکه این کانون قرار است در تمام طول سال دایر باشد و فقط مختص یک فصل نیست،عنوان کرد: امیدوارم این راه را با قدرت هر چه تمام تر ادامه دهیم تا در آینده ای نزدیک چند بازیکن خوب در سطح استان و یا حتی کشور معرفی کنیم.

قابل ذکر است؛ بسکتبال شهرستان بندرخمیر در شرایطی به تازگی صاحب رئیس جدید خود به نام محمد سرودی شده که در این سال‌ها هیات بسکتبال در شهرستان وجود نداشته و تیم های در این رشته بصورت غیررسمی در مسابقات ورزشی حضور می یافتند.