دریا نیوزنماینده ولی فقیه در هرمزگان تاکید کرد؛ لزوم برخورد با فعالیت‌های سازمان‌یافته غیر اخلاقی

دریا نیوز: نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: آنجایی که احساس می‌شود فعالیت‌های سازمان‌یافته برای ایجاد ناهنجاری‌های اخلاقی انجام می‌شود باید برخورد شود

، 12:47   /   کد خبر: 35104   /   تعداد بازدید: 380


دریا نیوز: نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: آنجایی که احساس می‌شود فعالیت‌های سازمان‌یافته برای ایجاد ناهنجاری‌های اخلاقی انجام می‌شود باید برخورد شود.

به گزارش خبرنگار دریا ، حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی در آئین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهارداشت: امروز ماموریت ناجا در گام دوم انقلاب اسلامی ماموریت ویژه ای است زیرا در ۴۰ساله دوم باید شتاب حرکت مان افزایش پیدا کند. وی ادامه داد: احیای تمدن نوین اسلامی چشم انداز بسیار مهمی است و بخشی از پایه های این تمدن سازی با دستان برادران ناجا انجام می گیرد. نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان تاکید کرد: خروجی زحمات ناجا شکل گرفتن، اخلاق، امنیت و نظم در جامعه است و ماموریت گام دوم انقلاب اسلامی در حوزه نرم افزار مربوط به ناجا است.حجت الاسلام عبادی بیان کرد: ما برای تحقق حوزه سخت افزار تمدن اسلامی نیازمند اندیشه تمدن ساز هستیم که باید توسط نخبگان و فرهیختگان ایجاد و در جامعه گسترس یابد. وی اضافه کرد: قطعا هر مقدار بتوانیم نقش خود را در تغییر فکر جامعه به سمت تفکر تمدن ساز بیشتر ایفا کنیم کار شما در ناجا آسان تر خواهد شد.امام جمعه بندرعباس عنوان کرد: استان هرمزگان با دارا بودن بیش از ۱۲۰۰کیلومتر ساحل آبی یکی از استان هایی است که در مبارزه با قاچاق یکی از دالان های ورود قاچاق است و طبیعتا نقش ناجا در آن بی بدیل است. عبادی ابراز داشت: ما زحمات سردار ملکی را فراموش نمی کنیم و در فصل جدید با زحمات سردار جعفری که با کوله باری از تجربه به میدان آمده اند شتاب بیشتری پیدا کنیم.وی اظهار داشت: ما امروز شاهد هستیم دشمن با تمام توان آمده است که اخلاق جامعه را تهدید کند و قطعا ناجا با اقتدار می تواند جلوی فعالیت های سازمان یافته در این حوزه را بگیرد. نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان خاطرنشان کرد: تمام مسؤولیت ناهنجاری های اخلاقی به عهده ناجا نیست و تمام دستگاه های فرهنگی مسؤول هستند اما آنجایی که احساس می شود فعالیت های سازمان یافته برای ایجاد ناهنجاری های اخلاقی انجام می شود باید برخورد شود و اجازه داده نشود کسانی با اهداف مغرضانه استان هرمزگان و به ویژه جزایر را به آلودگی بکشانند.