دریا نیوزاستاندار هرمزگان : هرمزگان در رسانه ملی به عنوان محل قاچاق معرفی نشود

دریا نیوز: استاندار هرمزگان گفت: مردم مطالبه دارند که نبايد هرمزگان در صحن رسانه ملي به عنوان محل خلاف خيز و قاچاق معرفي شود

، 12:44   /   کد خبر: 35102   /   تعداد بازدید: 342


دریا نیوز: استاندار هرمزگان گفت: مردم مطالبه دارند که نبايد هرمزگان در صحن رسانه ملي به عنوان محل خلاف خيز و قاچاق معرفي شود.

   به گزارش خبرنگار دريا ، فريدون همتي استاندار هرمزگان در آئين تکريم و معارفه فرمانده انتظامي استان هرمزگان اظهار داشت: امنيت مقوله بسيار مهمي است و يکي از برکات قابل افتخار جمهوري اسلامي ايران امنيت بي نظيري است که در کشور داريم و ديگران خيلي تلاش مي‌کنند يک شکنندگي در آن ايجاد کنند اما به لطف تلاش‌هاي ناجا، امنيت مثال زدني داريم و اين بالاترين نعمت و برکت است. وي ادامه داد: فضاي سوريه و افغانستان و ديگر کشورها را تصور کنيد و ببينيد با ايجاد داعش چه جنايت‌هايي را انجام دادند که همه اين توطئه‌ها براي از بين بردن امنيت جمهوري اسلامي ايران بود اما به لطف پروردگار، دعاي خير رهبري و تلاش مسؤولان و مردم امنيت ما از بين رفت. همتي تاکيد کرد: امنيت ما مردم پايه است و نيروي انتظامي ما بر پايه مشارکت با مردم کار مي‌کنند و قدر آن بايد دانسته شود و براي شکر اين نعمت بايد قدر مردم عزيز را بدانيم. استاندار هرمزگان بيان کرد: همه واحد ها و اعضاي شوراي تامين با هم همدل هستند چون مي‌دانند امنيت مهم است و قاطعانه آن را براي مردم تامين مي‌کنند و استان هرمزگان جزو استان‌هايي است که از لحاظ شاخص‌هاي امنيتي در وضعيت مطلوبي قرار دارد. وي عنوان کرد: امروز مرز جمهوري اسلامي ايران در تنگه هرمز و دريايي عمان با افتخار، عزت و سربلندي دست نيروهاي مسلح است و امنيت دريا تامين شده است و پهپاد دشمن با اقتدار ساقط شد که تغيير گسترده اي در جهان و تحليل‌ها و اتاق‌هاي فکر به وجود آورد زيرا ما با سلاح ساخته شده توسط خودمان يکي از مجهزترين پهپادهاي آمريکا را ساقط کرديم. همتي ادامه داد: امروز در استان هرمزگان شاهد نظارت عميق، دقيق و هوشمندانه و همراه با نظارت مردم هستيم و مردم هم قدردان نيروي انتظامي هستند. وي افزود: مردم از من يک تقاضا دارند و مي‌گويند در برخورد با خلاف و قاچاق قاطع باشيد اما اينقدر در صحن رسانه ملي هرمزگان را به عنوان محل خلاف و قاچاق معرفي نکنيد و حق هم دارند. استاندار هرمزگان تاکيد کرد: مردم ساحل نشين همواره با ارتباط دريا ارتزاق کرده اند و بايد يک تنظيم درستي بشود و با تجارت خرد مردم ساحل نشين که طبق آئين نامه ملواني مصوب دولت انجام مي‌شد با ظرافت برخورد شود تا هم اقدام شود و هم به مردم آسيبي نرسد. وي ادامه داد: ما کشور را با نيمي از بودجه هميشگي کشور در شرايط تحريم اداره مي‌کنيم و توقعات جامعه هم پايين نيامده و هر روز بالاتر مي‌رود اما اين مجموعه مديران و دستگاه‌ها و نهادها و رسانه‌ها همه دست به دست هم داده اند که توانسته ايم در اين جنگ اقتصادي به لطف خداوند پيش برويم و بايد قدر آن را بدانيم.همتي بيان کرد: از تلاش موفق، مردمي و هنرمندانه سردار ملکي تشکر مي‌کنم زيرا براي من به عنوان مسؤول اصلي هماهنگ کننده شوراي تامين يک بازوي قدرتمند بود و به انتخاب سردار اشتري که سردار جعفري را به فرماندهي انتظامي هرمزگان منصوب کردند اعتماد داريم و براي سردار جعفري آرزوي توفيق داريم.