دریا نیوزفرمانده مرزباني هرمزگان در رزمايش دريايي هفته ناجا تاکيد کرد؛ برخورد بدون اغماض مرزباني با قاچاقچيان

، 13:07   /   کد خبر: 34931   /   تعداد بازدید: 278


به گزارش خبرنگار دريا /محمود منصف حقیقی دوست:  فرمانده مرزباني هرمزگان گفت: تا زماني که نيروهاي جان بر کف مرزباني بر روي دريا حضور دارند در چارچوب قانون با قاچاقچيان بدون اغماض برخورد خواهد شد.

سرهنگ حسين دهکي در رزمايش دريايي هفته ناجا اظهار داشت: مرزباني استان هرمزگان با برگزاري رزمايش دريايي تحت عنوان نمايش آرامش خليج فارس نويد افزايش اثر بخشي را در ماموريت هاي خود مي دهد. وي افزود: اين نويد را مي‌دهيم با تلاش جهادي بر اقدامات خود بيافزاييم و مي‌کوشيم با افزايش اثر بخشي ماموريت هاي خود را به سامان برسانيم. فرمانده مرزباني هرمزگان گفت: نيروهاي مرزباني در کنار ساير نيروهاي مسلح با وحدت همه جانبه، تمام کوشش خود را به کار مي‌بندد با افزايش خدمات خود دريا، آرامش را در استان تقويت کند. وي ادامه داد: براي مرزباني مطابق فرمايش مقام معظم رهبري خط قرمز مبارزه با قاچاق کالا است و در اين زمينه عزم جدي داريم با قاچاقچيان بدون اغماض برخورد کنيم. وي با تاکيد بر اين مطلب که نيروهاي مرزباني با گذارندن دوره‌هاي آموزشي لازم آماده جانفشاني براي کشور هستند بيان کرد: ابلاغ اين رزمايش دريايي دادن اطمينان به مردم است که تا زماني که نيروهاي مرزباني در حال خدمت باشند در چارچوب قانون با قاچاقچياني که هرمزگان را به عنوان حياط خلوت خود پنداشته اند و آرامش را از استان سلب کرده اند بدون اغماض برخورد کنيم.

گفتني است، صبح ديروز رزمايش دريايي به مناسبت هفته نيروي انتظامي با عنوان نمايش آرامش در خليج فارس با حضور فرمانده مرزباني کشور و استاندار هرمزگان بر روي لنديگ کرافت برگزار شد.