دریا نیوزمشکلات حاشیه نشینان در آبگرفتگی محلات بندرعباس

  دریانیوز: پس از بارندگی جمعه شب بندرعباس، برخی از محلات مانند محله سنگ کن که کوچه های خاکی آن همچنان آسفالت نشده‌اند مشکلات شان بیشتر شد و ساکنان این مناطق برای رفت و آمد با مشکل مواجه شدند

، 09:06   /   کد خبر: 34909   /   تعداد بازدید: 472


  دریانیوز: درحالی بارندگی جمعه شب بندرعباس باعث آبگرفتگی خیابان ها، کوچه ها، معابر و... شد که محلات بندرعباس نیز بی نصیب نماندند.
  برخی از محلات بندرعباس مانند محله سنگ کن که کوچه های خاکی آن همچنان آسفالت نشده‌اند مشکلات شان بیشتر شد و ساکنان این مناطق برای رفت و آمد با مشکل مواجه شدند.
  در محله چاهستانی ها هم که از سال گذشته معابر 24متری، 16متری و 20 متری در این محله در حال اجراست؛ هم بدلیل اینکه بخشی از خیابان‌ها بازگشایی شده وهمچنان خاکی هستند و خیابان 24متری نیز هنوز علی رغم گذشت بیش از یک سال به بهره برداری نرسیده است و بارها وعده بهره برداری در سال گذشته و اوایل امسال داده شد و محقق نگردید و چندین ماه این پروژه نیز تعطیل بود؛ ساکنان برای رفت و آمد با مشکل مواجه بودند که بیشترین مشکل هم به بلوار 24متری برمی گردد که چندصد متر اتصالی به شهرک امام رضا(ع) که هم شیب دارد و هم خاکی مانده است و مردم برای رفت و آمد به بالا و پایین آن مشکل دارند.

در این بخش حتی دانش آموزان مجبورند از میان گل و لای به مدرسه بروند وبیایند که لباس های شان نیز کثیف می شود و با کفش پر از گل به مدرسه می روند. روز شنبه که برای تهیه گزارش به این محله رفتم، ساکنان از وضعیت موجود که باعث بروز مشکلات زیادی در این محله شده است بشدت گلایه مند بودند و حتی می گفتند این پروژه از سال گذشته بلاتکلیف مانده است و هیچ مسئولی نیز پاسخگو نیست و از رئیس دستگاه قضایی می خواهیم که از حق مردم دفاع کند تا مشکلات مردم در این حوزه برطرف شود؛ زیرا مسئولان استانی پاسخگو نیستند و مردم را در این مشکلات رها کرده اند. می طلبد متولیان مربوطه برای رفع مشکلات موجود در محلات حاشیه ای آستین خدمت را بالابزنند تا مشکلات این مناطق کاهش یابد.