دریا نیوزامام جمعه بندرعباس در جمع شورای اداری دانشگاه آزاد بندرعباس خواستار شد: آمایش رشته های آموزشی دانشگاه ها متناسب با نیاز هر منطقه

، 09:05   /   کد خبر: 34819   /   تعداد بازدید: 206


دریانیوز: نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس  خواستار آمایش رشته‌های آموزشی دانشگاه ها متناسب با نیاز هر منطقه شد و افزود: ماموریت دانشگاه‌ها امروز بیش از گذشته است و باید با سرمایه‌گذاری در حوزه رشته های کاربردی و مورد نیاز ، متناسب با پتانسیل و نیازمندی هر منطقه گام بردارد.
 حجت الاسلام  محمد عبادی زاده در دیدار با اعضای شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان، انتصاب دکتر احسان کامرانی را به سمت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان به فال نیک گرفت و گفت: انتصاب این نیروی ارزشی، شخصیت بزرگ علمی  و سرشناس  دانشگاهی یکی از بهترین گزینه های در راس امور  این دانشگاهست.
  امام جمعه بندرعباس، با معرفی  پروفسور احسان کامرانی  به  سمت  مدیر گام دوم بیانیه انقلاب  در دانشگاه های استان هرمزگان ، افزود: توقع از یک نیروی انقلابی، مخلص و کاردان بیش از همیشه است تا بتواند در تبیین و عملیاتی کردن  این بیانیه گام های موثری   در راستای نیازهای جامعه بردارد.
  وی  خواستار آمایش رشته ها آموزشی دانشگاه‌ها متناسب با نیاز هر منطقه شد و افزود: ماموریت دانشگاه ها امروز بیش از گذشته است و باید با سرمایه گذاری در حوزه رشته های کاربردی و مورد نیاز ، متناسب با پتانسیل و نیازمندی هر منطقه گام بردارد.
  نماینده ولی فقیه گفت: امروز دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان با نگاهی نو، عزمی راسخ و انرژی مضاعف باید ماموریت های انجام نشده را انجام و کارهای نیمه تمام را به سرانجام برساند و در راستای منویات مقام معظم رهبری ، سیاست های نظام را اجرایی سازد.
  دکتر عبادی زاده تاکید کرد هر دانشگاهی نیاز به یک سند چشم انداز دارد تا با هدف گذاری، استراتژی و حرکت بر اساس شاخص های علمی و نقشه راه، آینده خود را ترسیم و عملکرد خود را ارزیابی و برنامه‌ها و اهداف بلند مدت خود را بر اساس شاخصه های
پیش بینی شده توسعه دهد.