دریا نیوزفرمانده دریابانی هرمزگان خبر داد: انهدام باند قاچاقچیان خارجی سوخت در هرمزگان

دریانیوز: فرمانده دریابانی هرمزگان از شناسایی و انهدام یک باند از قاچاقچیان خارجی سوخت و کشف محموله سوختی قاچاق در مرز‌های آبی استان خبر داد

، 10:19   /   کد خبر: 34697   /   تعداد بازدید: 393


دریانیوز: فرمانده دریابانی هرمزگان از شناسایی و انهدام یک باند از قاچاقچیان خارجی سوخت و کشف محموله سوختی قاچاق در مرز‌های آبی استان خبر داد.
سرهنگ حسین دهکی فرمانده دریابانی هرمزگان گفت: یک باند از قاچاقچیان خارجی سوخت شناسایی و منهدم شد. او افزود:با انجام اقدامات اطلاعاتی و با تلاش‌های شبانه روزی یک باند از قاچاقچیان سوخت که به صورت کلان اقدام به قاچاق می کردند شناسایی و تحت نظر اطلاعاتی قرار گرفت.
فرمانده دریابانی هرمزگان افزود: با اقدام به موقع مرزبانان و دریک عملیات سریع و غافلگیرانه محموله سوخت قاچاق در آب‌های شهرستان سیریک شناسایی و توقیف شد.سرهنگ دهکی گفت: در این عملیات یک فروند یدک کش خارجی توقیف و ۲۸۳ هزار و ۹۰۰ لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به ارزش ۳۲۲ میلیارد و ۷۱۲ میلیون ریال نیز
کشف شد. فرمانده دریابانی استان هرمزگان افزود: در این رابطه ۱۲ نفر متهم خارجی تبعه کشور فیلیپین دستگیر و اقدامات قانونی از طریق مراجع قضائی به صورت ویژه در حال پیگیری است.وی گفت: دریابانی هرمزگان با عزم جدی خود برای مبارزه با پدیده سازمان یافته قاچاق، اجازه هیچگونه فعالیت سودجویانه را در مناطق ساحلی و دریایی استان هرمزگان را نخواهد داد.