دریا نیوزفرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان خبر داد: تشکیل 200 قرار گاه محله‌ای برای خدمت رسانی به مردم

، 09:41   /   کد خبر: 34688   /   تعداد بازدید: 203


دریانیوز: فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: برای خدمت رسانی به مردم در استان ۲۰۰ قرارگاه محله‌ای تشکیل شده است. به گزارش خبرنگار دریا؛ سرهنگ اباذر سالاری در دوره تخصصی مدیران قرار گاه های تحول محلات شهرستان بندرخمیر، افزود: امیدواریم بتوانیم تحولی در هر محله با مشارکت خود مردم به انجام رسانده و برای غلبه کردن بر مشکلات انسجام بین مردم و مسؤلان برقرار شده و هرکسی باید به سهم خود به عنوان یک فرد مسلمان نقشی را در جامعه اسلامی ایفا کند.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: ما باید با مدیریت محله‌ای، ظرفیت و توانمندی‌ها را بررسی و با احصاء مشکلات، آسیب‌ها و معضلاتی که باعث ضربه زدن به جامعه می‌شود شناسایی کرده و با تمام توان و ظرفیت، زمینه‌ی خدمتگزاری بیشتر برای مردم را فراهم کنیم. وی در پایان اضافه کرد: با انسجام، وحدت و حفظ ید واحده مسؤلین و مردم، مشکلات جزئی را هم در جامعه بر طرف کنیم چراکه دست الله با جماعت است. همچنین در ادامه فرمانده سپاه ناحیه بندرخمیر گفت: در پنج ماه امسال در ۱۰ نقطه از شهرستان، تعداد شش کارگروه تخصصی تحول محلات راه اندازی شده است. 

اسلامی افزود: خدمت رسانی، کار‌های جهادی، راه اندازی صندوق‌های قرض الحسنه، توزیع بسته‌های حمایتی به مستمندان و رونق بخشی به کلاس‌های اوقات فراغت و کلاس‌های قرآنی و سازماندهی جوانان برای برگزاری جشنواره‌های بومی محلی و همچنین ارتباط مستمر با دانش آموزان در حال انجام است وتأثیر مثبت این اقدامات باعث ایجاد امید بیشتر در بین مردم شده است.