دریا نیوزتعاونی مصرف کارکنان بنادر و دریانوردی هرمزگان نمونه استانی شد

، 09:39   /   کد خبر: 34686   /   تعداد بازدید: 166


دریانیوز:در چهاردهمین جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر استان هرمزگان، تعاونی مصرف کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی برای پنجمین سال پیاپی، به عنوان تعاونی برگزیده معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.
  به گزارش خبرنگار دریا، در چهاردهیمن دوره معرفی تعاونی های برتر استان هرمزگان که با حضور معاون مدیرعامل بانک توسعه تعاون، معاون سیاسی امنیتی استانداری، مدیران دستگاههای اجرایی، مدیران عامل شرکتها و کارخانجات و تعاونگران استان برگزار شد، 11تعاونی برتر در گرایش های کشاورزی، صنعت، تامین نیاز تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، خدمات، حمل و نقل، اعتبار، زنان، دهیاری و صنایع دستی تجلیل شدند.
تعاونی مصرف کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از جمله تعاونی های برگزیده بود که برای پنجمین سال پیاپی در این جشنواره واحد نمونه استانی شد. رضایت مندی مشتریان، تعهد کار، تکریم مشتریان،  انضباط مالی، بیمه شدن نیروهای تعاونی طبق قانون کار، پرداخت به موقع سود به سهامداران،  برگزاری منظم جلسات مجمع و تهیه و توزیع ملزومات مورد نیاز جامعه دریایی و بندری هرمزگان را از جمله معیارهای انتخاب این مجموعه بعنوان شرکت تعاونی برتر استانی می توان برشمرد.
  حمایت مدیران ارشد اداره کل بنادر و دریانوردی و همچنین مشارکت گسترده همکاران برای خرید از فروشگاه های این مجموعه جهت گردش مستمر چرخ اقتصادی آن از دیگر دلایل موفقیت این تعاونی بوده است.
  شایان ذکر است، ۲۰ نفر در قالب دو شیفت صبح و بعد از ظهر برای موفقیت این تعاونی فعالیت دارند و حتی در روزهای تعطیل نیز در شهرک های شهید رجایی وشهید باهنر خدمات رسانی می کنند.
گفتنی است، تعاونی های برتر همه ساله با هدف شناسایی الگوهای برتر بخش تعاون و به منظور فراهم شدن زمینه‌های گسترش و ارتقای روحیه تعاون در بخش‌های مختلف اقتصادی در راستای توسعه و ترویج فرهنگ تعاون، معرفی توانمندی های بخش تعاون، ارج نهادن به زحمات تلاشگران این بخش و ارتقاء جایگاه و اهمیت تعاون و مشارکت در جامعه معرفی می شوند.