دریا نیوزدم خروس صدرالساداتی ها

، 09:36   /   کد خبر: 34681   /   تعداد بازدید: 199


دریا نیوز:  مجلس خبرگان یکی از مهمترین ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران است. آنقدر مهم که رهبر آینده کشور را همین مجلس مشخص می کند. آنقدر مهم که اصل 108 قانون اساسی اجازه خود تنظیمی به آن داده است و هیچ مرجع دیگری مجاز به دخالت در قوانین و نحوه اداره آن نیست. نمایندگان آن هم باید دارای شرایط خاصی باشند. از جمله دارای بینش سیاسی و اجتماعی و آشنایی با مسائل روز باشند. بعنوان مثال ناغافل هوای قایم باشک بازی و بهم ریختن فضای سیاسی کشور به سرشان نزند.

علی ایحال پس از کش و قوس های فراوان رقابت انتخاب نماینده خبرگان رهبری در هرمزگان میان آیت الله نعیم آبادی و آیت الله سید روح الله صدرالساداتی برگزار شد و نام سید روح الله که جوان ترین کاندید این رقابت ها در کشور بود بعنوان جوان ترین نماینده خبرگان نیز از صندوق های رای بیرون آمد. در همان روزهای داغ تبلیغات انتخابات عده ای ازسیاسیون استان صدرالساداتی را منتصب به افکار انحرافی برخی جریانات تندرو شیعه می دانستند. همان افکاری که شاید بتوان مترادف آنرا شبیه به تفکر وهابیت در فرق اهل سنت دانست. اما تنور انتخابات اسفند 1394داغ بود وآنقدر بازار شایعات و تخریب ها رونق داشت که خیلی زود این احتمالات هم در میان شایعات گم شد.

بعد از اعلام نتایج زیاد طول نکشید تا نطق سید روح الله صدرالساداتی باز گردد و کم کم مسائلی را مطرح سازد که شایعات انتخاباتی را به حقیقت پیوند بزند. در نهایتبا انتقاد برخی بزرگان، صدرالساداتی به قم بازگشت تا مردم هرمزگان کمتر خبر و اطلاعی از وی داشته باشند.

سید روح الله صدرالساداتی نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان برادر کوچکتری بنام سید مهدی هم دارد که از فعالین فضای مجازی است و به یمن همین فضا و ماهی گرفتن از آب گل آلود اختلاس ها و تخلفات مالی آقازاده ها توانسته است بنام عدالت خواهی مریدان مجازی زیادی را گرد خود جمع کند و هر از چندگاهی با ایجاد جنجال و افشاگری دست دوم و سوم نام خود را بر زبان جاری کند. چند ماه قبل هم درست زمانی که انتقادها از عدم حضور سید روح الله صدرالساداتی در حوزه انتخابیه اش زیاد شده بود، دست به ایجاد جنجال علیه خانواده آیت الله نعیم آبادی زد تا با التهاب فضای استان بازهم برای برادر بزرگتر خود زمان بخرد.

اما پس از مدتی فضا یکبار دیگر بسمت انتقاد از صدرالساداتی برگشت و باید دلیل قانع کننده دیگری برای عدم حضور وی در استان پیدا می شد. سید روح الله صدرالساداتی که پس از مدتها قصد سفر به هرمزگان نموده بود باز هم مقصد نمی رسد اما اینبار خانواده اش می گویند مفقود شده است. آنهم بوسیله بازداشت متهمان امنیتی بدون اطلاع اطرافیانشان. غافل از اینکه شیخ جوان بر آنچنان صندلی رفیعی جلوس نموده که حتی در صورت ارتکاب جرم امنیتی نیز بازداشت وی بدین شکل و بدون هماهنگی غیر ممکن است.

تلفن های شیخ و برادرش و همراهان همزمان خاموش می گردد. سید مهدی که دائم در فضای مجازی خود پاسخگوی فالورها بود سکوت می کند. یکی از نزدیکان خانوادگی که از قضا او هم فعال فضای مجازی است تریبون خانواده می گردد و لحظه به لحظه وظیفه مخابره اخبار را بدست می گیرد. انواع گمانه زنی ها از جمله آدم ربایی و بازداشت و . . . بر سر تیتر اخبار قرار می دهد. خلاصه همه چیز مهیا می گردد تا دقیقا در تعطیلات آخر هفته که بسیاری از ادارات در تعطیلی هستند خبر مفقود شدن عضو مجلس خبرگان هرمزگان و همراهانش تیتر یک رسانه های داخلی و خارجی قرار گیرد. نهادهای امنیتی و مسئولین مربوطه هر بار با دلیل و مستند هرگونه بازداشت شیخ جوان را رد می کنند و خانواده شیخ هربار سناریوی جدیدی را مطرح می کنند. آنقدر این آش شور می شود که سید مهدی یکبار دیگر از مکان بازداشت ساختگی، در صفحه فضای مجازی خود ظاهر می شود و با ادبیاتی دو پهلو اختیاری بودن اختفای ساختگی خود را تکذیب می کند. درست همانند کودکی که در قایم باشک بازی، مخفیگاهش لو رفته اما خودش می گوید من اینجا نیستم.

در ادامه پدر شیوخ هم که خودش ملبس به لباس دین است وارد گود می شود طی مصاحبه ای از وضیعت فرزندانش اظهار بی اطلاعی می نماید.

در نهایت وقتی شیوخ جوان از این قایم باشک خسته شدند و مطمئن شدند خوراک خبری خوبی برای تحلیلگران و داستان پردازان تلویزیون های غربی درست شده طوماری در فضای مجازی منتشر کردند که، آری ما از ترس جانمان و تهدیداتی که شدیم به هرمزگان سفر نکردیم و چه و چه .

جناب آیت الله سید روح الله صدرالساداتی این بازی بچه گانه شما بیشر توهین به شعور مردم ایران و بدتر از آن بردن آبروی هرمزگانی ها می ماند تا یک شو آف تبلیغاتی، خواستید چه چیزی را ثابت کنید؟ مگر نه اینکه علی رغم همه انتقادات وارده، شما همواره مورد احترام این مردم بودید که حالا برای سفر به هرمزگان امنیت جانی ندارید. امنیت جانی شما را دود قلیان در اطراف فردو تهدید می کند نه حضور در میان مردم هرمزگان.

جناب حجت الاسلام سید مهدی صدرالساداتی، احتمالا طراحی این سناریو حاصل فکر و نبوغ حضرتعالی بوده است. شما که تا دیروز خود را علمدار مبارزه با فساد می نامیدید چطور امروز که مبارزه با فساد و مقابله با آقازاده ها به ماموریت اول قوه قضائیه تبدیل شده است مدعی گزارش به دهها نهاد نظارتی و بی اثر ماندن پیگیری هایتان شده اید؟ آیا راه دیگری جز بازی با آبروی نام هرمزگان برای اعلام کناره گیری خودتان از این مسیر پیدا نکردید؟ یا اصطلاحاً خواستید در اوج خداحافظی کنید که نشد. کاش می دانستید که قایم باشک بازی شما آنهم در زمانی که کشورهای معاند با مطرح نمودن تئوری بازداشت های بی اطلاع، قصد تشدید تحریم های حقوق بشری علیه دولت ایران را دارند، چه آبی به آسیاب جو سازی علیه ایران خواهد ریخت.

شاید زمان آن فرا رسیده که سینه چاکان جریان صدرالساداتی ها در استان، برائت خود را از این تفکر مشکوک اعلام نمایند.