دریا نیوزمدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان تاکید کرد:استفاده جوانان از ظرفیت تعاون برای ایجاد اشتغال

، 09:42   /   کد خبر: 34667   /   تعداد بازدید: 168


دریانیوز: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: از همه جوانان استان درخواست می کنم  از ظرفیت تعاون برای ایجاد اشتغال در استان هرمزگان استفاده کنند.


به گزارش خبرنگار دریا ،  هادی ابراهیمی در چهاردهمین دوره معرفی تعاونی‌های برتر استان هرمزگان، ضمن تبریک هفته تعاون اظهار کرد: هرمزگان سه درصد تعاونی‌های کشور و 4 درصد اشتغال کشور را تشکیل داده است، تعاونی‌های فعال هرمزگان دو درصد بیشتر از میانگین کشوری است.

وی افزود: تعاونی‌ها بیشتر در زمینه کشاورزی و صنعت فعالیت دارد، 11 طرح با هزار و 222 میلیارد ریال به بهره‌برداری خواهد رسید و زمینه اشتغال بیش از 150 نفر در استان ایجاد خواهد شد. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان عنوان کرد: از میان 21 هزار تعاونی ثبت‌نام‌شده در جشنواره تعاونی‌های ملی، استان هرمزگان جز معدود استان‌هایی بود که حائز دو عنوان برتر ملی شد.

ابراهیمی تصریح کرد: 555 شرکت تعاونی در گرایش‌های مختلف در این جشنواره شرکت کردند که 11 تعاونی دراین‌بین انتخاب شدند، و چند تعاونی نیز به‌عنوان سفیر تعاون انتخاب خواهند شد. وی خاطرنشان کرد: از همه جوانان استان دعوت می‌کنم از فرصت مناسبی که به‌واسطه مدیریت استاندار هرمزگان ایجادشده از ظرفیت تعاون برای ایجاد اشتغال در استان هرمزگان استفاده کنند.