دریا نیوزمعاون استاندار هرمزگان تاکید کرد: حل مشکلات تعاونی های مسکن مهر در هرمزگان

، 09:41   /   کد خبر: 34666   /   تعداد بازدید: 173


دریانیوز:معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با اشاره به مشکلات تعاونی های مسکن مهر، افزود: ادره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اتاق تعاون استان با همکاری و هم افزایی مشکلات تعاونی های مسکن مهر را در سطح هرمزگان حل نمایند.
پیش بینی اشتغالزایی این طرح ها ایجاد بیش از ۱۴ هزار شغل در هرمزگان است که تحقق این مهم نوید بخش روزهای خوبی برای این استان است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در نشست با رییس و کارکنان اتاق تعاون هرمزگان ضمن گرامیداشت هفته تعاون اظهار داشت: مجموعه اتاق تعاون استان عملکرد خوبی دارد و در موضوع فعال نمودن میز قطر فعالیت خوبی داشته است.

ایرج حیدری بیان داشت: فلسفه وجود تعاونی ها حذف واسطه ها ، کار مشارکتی و کاهش فاصله طبقاتی در جامعه است و اتاق تعاون باید با جدیت ماموریت های محوله را با رفع موانع پیش رو دنبال کند.وی با تاکید بر تقویت تعاونی ها در سطح هرمزگان، تصریح کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان مسئولیت خطیری در تقویت و پشتیبانی اتاق تعاون استان دارد .  
 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با اشاره به مشکلات تعاونی های مسکن مهر، افزود: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اتاق تعاون استان با همکاری و هم افزایی مشکلات تعاونی های مسکن مهر را در سطح هرمزگان حل نمایند.حیدری در بخش دیگری از صحبتهای خود با اشاره به مسائل و مشکلات واحد های اقتصادی در سال ۹۷، گفت: پارسال به دلیل تشدید فشارهای اقتصادی دشمنان واحدهای صنعتی و اقتصادی با مشکلات زیادی مواجه شدند که با لاش ها و اقدامات صورت گرفته ، تاثیر این فشار ها به حداقل رسید.وی بیان داشت: سال ۹۸ با توجه به تقویت زیرساخت ها با کمترین دغدغه و با امیدواری پشت سر گذاشته خواهد شد و نیمه اول آن تاکنون به خوبی سپری شده است. 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: بسیاری از پروژه هایی که در هفته دولت در استان به بهره برداری رسید مربوط به حوزه صنعت و کشاورزی و با مشارکت بخش خصوصی بود که این مهم توانمندی های استان را در حوزه اقتصادی ارتقاء بخشیده است.


  حدود ۳ هزار تعاونی در استان هرمزگان در بخشهای مختلف اقتصادی مشغول به فعالیت هستند.۱۳ شهریور در ایران روز تعاون نامگذاری شده و ۱۱ تا ۱۷ شهریور هفته تعاون است.