دریا نیوزاستاندار هرمزگان: گام‌های بزرگی برای توسعه بندرخمیر در حال برداشته شدن است

، 09:21   /   کد خبر: 34638   /   تعداد بازدید: 162


دریانیوز: در سفر استاندار هرمزگان وهیئت همراه به بندرخمیر پروژه های عمرانی متعددی افتتاح وکلنک زنی شد.
این پروژه‌ها شامل افتتاح دفتر و ساختمان اداری سازمان جمعیت هلال احمر شهرستان بندر خمیر، بلوار خلیج فارس شهر خمیر، مدرسه بندر پل به نمایندگی از ۱۰ پروژه آموزشی وکلنک زنی پلاتو نمایش ونگار خانه شهرستان خمیر می باشد.
استاندار هرمزگان گفت: با اجرای طرح های مهمی همچون پارک ‌ساحلی، توسعه بیمارستان و راه اندازی مجتمع بندری خمیر، گام‌های بزرگی برای توسعه این شهرستان در حال برداشته شدن است.
فریدون همتی در آیین بهره برداری از پروژه های شهرستان بندرخمیر، عنوان کرد: طرح‌های عمرانی خوبی در این شهرستان به بهره برداری رسید و همچنین پروژه‌های بزرگی در بندرخمیر در دست اجراست.
وی ادامه داد: با اجرای طرح های مهمی همچون پارک ‌ساحلی، توسعه بیمارستان و راه اندازی مجتمع بندری خمیر، گام‌های بزرگی برای توسعه این شهرستان در حال برداشته شدن است.
استاندار هرمزگان افزود: بندرپل در شهرستان بندرخمیر نیز با پیگیری های صورت گرفته به شهر ارتقا یافت که از این پس شاهد افزایش کیفیت و سرعت ارائه خدمات در این شهر و بندر مهم خواهیم بود.
وی گفت: رونق فعالیت های اقتصادی، تجاری و گردشگری با توجه به ظرفیت‌های مهم ساحلی و دریایی شهرستان بندرخمیر با جدیت در حال پیگیری و اجرا است.