دریا نیوز« احمد مرادی» نماینده مردم بندرعباس خواستار شد: شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس به تعهدش عمل کند

دریا نیوز: احمد مرادی عضو کمیسیون انرژی از روند تکمیل زیرساخت های بیمارستان شهید محمدی  گلایه کرد و افزود: شرکت نفت ستاره خلیج فارس تعهدی داده بود و الان کار تعطیل است، بنا بود ظرف مدت دوسال کار را تمام کند و تحویل دهد و این اقدام هنوز به اتمام نرسیده است

، 15:09   /   کد خبر: 34604   /   تعداد بازدید: 382


دریا نیوز: احمد مرادی عضو کمیسیون انرژی از روند تکمیل زیرساخت های بیمارستان شهید محمدی  گلایه کرد و افزود: شرکت نفت ستاره خلیج فارس تعهدی داده بود و الان کار تعطیل است، بنا بود ظرف مدت دوسال کار را تمام کند و تحویل دهد و این اقدام هنوز به اتمام نرسیده است.
به گزاش  خبرنگار دریا، احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس، حاجی آباد، قشم، ابوموسی و خمیر در آیین آغازین هفته دولت در استانداری هرمزگان اظهار داشت: همه ما دوست داریم در کشورمان بخش خصوصی و سرمایه‌گذاری بیایند و سرمایه خودشان را بگذارند.

وی با بیان اینکه برخی از افراد به اسم سرمایه‌گذاری می‌خواهند به هر طریقی به نفع خودشان ورود کنند و اقدام‌گرا نیستند، افزود:  اما بعضی از افراد‌ کننده کار و عملگرا هستند که باید از آنها حمایت شود.

نماینده مردم بندرعباس با اشاره به فرمایش امام علی (ع) که فرموده‌اند‌ «دانش خود را جهل و یقین خود را تردید قرار ندهید، هرگاه دانستید عمل کنید و هرگاه یقین پیدا کردید اقدام کنید»، خاطرنشان کرد:  این کلام گوهر بار حضرت امیر به همه ما مدیران مصداق پیدا می‌کند‌.

مرادی وجود مدیران فاسد را لطمه بزرگی به نظام و خون شهدا دانست و افزود: باید مدیران بتوانند مسیرهای درست را به همدیگر نشان دهند و اتفاقات ناگوار در جامعه رخ ندهد.

وی گفت: اگر بخواهیم تمام کم‌کاری مدیران در گذشته را به پای استاندار فعلی هرمزگان بنویسیم دور از انصاف است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: ساختار کشور ما ساختار سالمی نیست و مریض است و این مریض را هر کسی که در جایگاه  قرار گرفت باید درمان کند و مجلس در کنار دولت در مجموعه استان کنار یکدیگر خواهند بود.

وی در پایان  از روند تکمیل زیرساخت‌های بیمارستان شهید محمدی  گلایه کرد و افزود: شرکت نفت ستاره خلیج فارس تعهدی داده بود و الان کار تعطیل است، بنا بود ظرف مدت دوسال کار را تمام کند و تحویل دهد و این اقدام هنوز به اتمام نرسیده است.