دریا نیوزمديرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعي هرمزگان تاکيد کرد: ترويج فرهنگ کارآفريني در هرمزگان

، 11:48   /   کد خبر: 34439   /   تعداد بازدید: 87


دریا نیوز: مديرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعي استان هرمزگان گفت: اگر واقعاً مي‌خواهيم اشتغال ايجاد مي‌شود با رويکرد تکيه و اصرار به صنايع غرب بندرعباس کاري از پيش نمي‌رود و مشکلات اشتغال حل نمي‌شود و افراد بايد به سمت مشاغل خرد و بنگاه‌هاي کوچک نيز بروند.

هادي ابراهيمي در نشستي خبري ضمن تبريک هفته خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاران مي‌توانند همکاران ما در مسائل مربوط به حوزه کار باشند و در ترويج فرهنگ کارآفريني که در هرمزگان مغفول مانده است نقش داشته باشند . وي افزود: گويا اکوسيستم کارآفريني هنوز در هرمزگان متولد نشده و يکي از مباحثي است که نياز به توليد محتوا توسط رسانه‌ها دارد و ما نيز توسعه آموزش در حوزه کارآفريني را در دستور کار خود قرار مي‌دهيم.

مديرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعي استان هرمزگان تصريح کرد: در وضعيت اقتصادي کنوني جامعه کسب‌وکارهاي خرد هستند که مي‌توانند ما را نجات دهند و ساخت استارت آپ ها و توسعه آن‌ها مي‌تواند در تسريع توسعه استان نيز نقش مهمي ايفا کند.

به گزارش ايسنا، ابراهيمي عنوان کرد: اگر واقعاً مي‌خواهيم اشتغال ايجاد مي‌شود با رويکرد تکيه و اصرار به صنايع غرب بندرعباس کاري از پيش نمي‌رود و افراد بايد به سمت مشاغل خرد و بنگاه‌هاي کوچک نيز بروند.