دریا نیوزاحمد مرادی نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی : سرمایه‌گذار نباید در پیچ و خم بروکراسی اداری قرار گیرد

دریا نیوز: نماینده‌ مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سرمایه‌گذار نباید در پیچ و خم بروکراسی اداری قرار گیرد، گفت: در عمل باید از سرمایه‌گذار حمایت کرد و امروز این اعتقاد و این باور در استان هرمزگان وجود دارد

، 13:43   /   کد خبر: 33717   /   تعداد بازدید: 692


دریا نیوز: نماینده‌ مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سرمایه‌گذار نباید در پیچ و خم بروکراسی اداری قرار گیرد، گفت: در عمل باید از سرمایه‌گذار حمایت کرد و امروز این اعتقاد و این باور در استان هرمزگان وجود دارد.

به گزارش فارس، احمد مرادی در آیین اختتامیه‌ همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان هرمزگان اظهار داشت: از استاندار هرمزگان تشکر می‌کنم به خاطر اهمیتی که به موضوع سرمایه‌گذاری در استان می‌دهند و از زمان انتصاب‌شان به این نکته توجه ویژه داشته‌اند.

وی افزود: کسانی که سرمایه‌گذاری را در استان هرمزگان را انتخاب کرده‌اند به اعتقاد من انتخاب درستی داشته‌اند.

نماینده‌ مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: فرصت‌های بی نظیری در استان وجود دارد حتی این فرصت‌ها در دنیا هم کم‌نظیر تلقی می‌شود.

مرادی گفت: استان هرمزگان از لحاظ گردشگری موقعیت‌ها و فرصت‌های دارد که این استان را بسیار حائز اهمیت می‌کند. 

وی اضافه کرد: رویکرد مجلس حمایت از بخش خصوصی بوده است چه بخش خصوصی داخلی و چه کسانی که از خارج از کشور در ایران سرمایه‌‌گذاری می‌کنند برای مجلس اهمیت دارند.

نماینده‌ مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: این اطمینان خاطر را به تمام سرمایه‌گذاران می‌دهم که با کمک استاندار و تمام دستگاه‌های اجرایی از شما حمایت خواهیم کرد.

مرادی گفت: فرصت سرمایه‌گذاری در استان هرمزگان فرصتی طلایی است و نباید آن را از دست داد.

وی ابراز داشت: در عمل باید از سرمایه‌گذار حمایت کرد و امروز این اعتقاد و این باور در استان هرمزگان وجود دارد.

نماینده‌ مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: سرمایه‌گذار نباید در پیچ و خم بروکراسی اداری قرار گیرد.

مرادی با بیان اینکه در این همایش هرمزگان به‌خوبی معرفی شده است، گفت: این فرصت بسیار بزرگی است که خداوند عنایت داشته تا در هرمزگان بستر مناسب سرمایه‌گذاری ایجاد شود.

وی افزود: همه نمایندگان تمام سعی‌شان بر این بوده که برای سرمایه‌گذاران بستر مناسب را فراهم و بخش خصوصی را حمایت کنند.

نماینده‌ مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اصل ۴۴ قانون اساسی فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاری است، بیان کرد: به سرمایه‌گذاران این اطمینان را داده که حامی آنها خواهیم بود.