دریا نیوزمحمد رحیمی مدیر تیم فوتبال شهرداری :کنار تیم ما خیلی ها آمدند و خوردند

دریانیوز:من به شهردار هم گفتم که 10 درصد باقیمانده پول بازیکنان فصل گذشته رابه خود بازیکن بدهم تا دیگر موارد این چنینی پیش نیاید .
، 12:24   /   کد خبر: 16548   /   تعداد بازدید: 268


امسال هم اقای «م»در تیم چند بازیکن دارد !

ما در نیم فصل پارسال 80 درصد پول بازیکنان را پرداخت کردیم . ولی خوب در پشت پرده با مدیربرنامه با بازیکن به مشکل برخوردند . البته «م»  اهل بندرعباس است و پسر خوبی است و هر چه مشکل بوده ( الف – ز) بوجود آورده است .چون امثال ( ز ) که دلال هستند و کارگزار رسمی فیفاهم نیستند و مدرک هم ندارند بیشتر در فوتبال ایران نفوذ دارند و به همه تیمها بازیکن می دهند . ( . . .  ) معاون شهرداری چند سال پیش می رود اسپانیا که در این سفر ( ش )  نیز با آنها بوده است و از آن طریق (  ش )  با «م» آشنا می شود و هنگامیکه «م» به ایران می آید به ( ش) می گوید من می خواهم علاوه بر بازیکنان و مربیان خارجی چند بازیکن ایرانی هم به تیم شهرداری بدهم از چه کسی بگیرم و بدین ترتیب ( ز)  که کارش همین بوده به «م» معرفی می شود . این داستان وصل کردن این افراد به تیم شهرداری بوده است . اما امسال بنده خودم تیم را بستم . البته توسط همین مدیر برنامه ها نیز بوده است . «م» چند بازیکن از فصل گذشته به ما داده هنوز قرارداد دارند و نمی شود که به این آقا بگوییم ما خودمان با بازیکن مذاکره می کنیم . البته خیلی از بازیکنان را نیز خودمان  بدون حضور دلال و واسطه گر نکنیم مثل هادی خدادادی – البته این تک مورد است و خیلی کم پیش می آید بازیکنی که به دلال وصل نباشد پیدا کرد . وقتی شما یک تیم فوتبال را می بندید همه نمونه آدمی بشما زنگ می زند از روزنامه نگار گرفته تا افرادی از داخل . . .  و دلالهای مختلف .
این تیم آبروی فوتبالیست های بومی است و خود ما نیز در این شهر زندگی می کنیم . شما می توانید از بازیکنان فصول گذشته تیم شهرداری بپرسید . لیست بازیکنان را در صورت لزوم ما در اختیار روزنامه دریا می گذاریم و شما به تک تک بازیکنان زنگ بزنید و بگویید نظرتان در مورد رحیمی چیست ؟ بهرحال بنده علاوه بر مدیریت تیم یکسال سرمربی این تیم هم بوده ام .آیا طی این سالها که در فوتبال شهرداری بوده ام یک 5 ریالی  از کسی طلب کرده ام ؟ همه بازیکنان مرا دوست دارند و هنوز که هنوز خیلی از بازیکنان سالهای قبل شهرداری با بنده در تماسند چون بدی از ما ندیدند حتی از بچه های فصل گذشته که شاکی نیز هستند می توانید بپرسید ببینید آیا اسمی از بنده به زبان می آورد . بله در کنار تیم ما خیلی ها آمدند و خوردند . ولی شما پیگیری کنید ببینید چیزی گیر ما آمده است و به ما داده اند دلال کارش این است و از این طریق زندگی می کند وعادت دارد چنین پولهایی را بخورد اما ما تا بحال چنین پولی نخورده ایم و دنبال این کار هم نیستم چون احتیاجی ندارم – ماحرفمان این است که یک اتفاق بیرونی موجب بروز چنین حوادثی شده است . فردوسی پور در برنامه 90 در اواخر برنامه گفته که انگار در تیم شهرداری بندرعباس خود شهردار هم در مسئله دلالی دخیل بوده است که ما به این لحاظ خواستیم از فردوسی پور شکایت کنیم که شهردار کوتاه آمده. من با صراحت می گویم دلالان در فوتبال ایران نقش عمده ای دارند . هیچکس هم نتوانسته جلو این قصه را بگیرد . باید خود فدراسیون این موضوع را سرو سامان بدهد . هر کس مدیر تیم باشد مجبور است به این قسمت برود و بازیکن خود را از این افراد بگیرد ولی در این میان سلامت خود مدیر مهم است و باید دید که آیا در این زد و بندها دست داشته یا خیر – ما هیچ تقصیری در این رابطه نداریم هیچ کوتاهی و قصوری نکردیم . 10 نفر از این دلالان در تاریخ 10/5/90 توسط فدراسیون منشوری شدند و اعلام شد که کسی حق ندارد از این افراد بازیکن بگیرد که ( ز )  جز این 10 نفر بوده اما زمانی که شهردار با این آقایان صحبت کرده که گناهی گذشته و این آقا ( ز ) هنوز منشوری نشده بود . در مجموع 13 ، 14 بازیکن مدیر برنامه ای در تیم ما وجود دارد که حالا در این موضوع یک مدیر برنامه بد عمل کرده است که این گناه باشگاه نیست ولی برای باشگاه یک تجربه ای است که از این به بعد دقت کند و پول را به خود بازیکن بدهد تا دعوا بین خودشان باشد . در قرارداد بازیکنان مدیر برنامه ای ما صراحتا آمده که پول به حساب مدیر برنامه واریز شود و خود بازیکن امضا کرده است بازیکن اینقدر اجیر دلال است که چک تضمینی به دلال می دهند و یا از قبل رسید پرداخت پول را  سفید امضا می کنند . بازیکن خودش در این داستان مقصراست چون با دلال توافق می کنند  . این دعوا ، دعوای بازیکن و دلال بوده و اصلا باشگاه مقصر نبوده – ولی خیلی گران برای ما تمام شد و ما خیلی زیرفشار بودیم – در صورتی که ما هیچ کدام مقصر نبودیم .
 من تا بحال در زد و بندهای پشت پرده فوتبال وارد نشده ام و به همین دلیل امروز کارم شفاف است و هیچ ترسی ندارم و حاضرم در هر جایی حاضر شودم و پاسخ بدهم . پاک پاک کار کرده ام اما این شائبه همیشه وجود دارد که مدیر و عوامل تیم در مضان اتهام هستند . باید چکار کرد آیا می شود وارد فوتبال نشد چون این شائبه ها وجود دارد ؟