دریا نیوزBitDefender Internet Security 10 Final

، 02:29   /   کد خبر: 1569   /   تعداد بازدید: 678


اشاره :
اين نرم‌افزار يك مجموعه از ابزارهاي امنيتي است و در آن مي‌توان ابزار فايروال، محافظ حساب‌هاي ايميل، آنتي‌ويروس، پويشگر صفحات وب را به همراه چندين ابزار ديگر يافت.
www.bitdefender.com
شركت‌هاي تهيه كننده نرم‌افزارهاي امنيتي سعي مي‌كنند در اواخر نيمه دوم سال ميلادي محصولات جديد خود را عرضه كنند. شركت سافت‌وين نيز نسخه جديدي از برنامه امنيتي BitDefender را به بازار عرضه نموده است. اين نرم‌افزار يك مجموعه از ابزارهاي امنيتي است و در آن مي‌توان ابزار فايروال، محافظ حساب‌هاي ايميل، آنتي‌ويروس، پويشگر صفحات وب، محافظ برنامه‌هاي پيام‌رسان، كنترل ترافيك اينترنت، كنترل توابع و ابزارهاي وب، پويشگر پورت، آنتي‌اسپم، آنتي فيشينگ و آنتي اسپايور را به همراه چندين ابزار ديگر يافت.
اين برنامه پس از نصب روي سيستم تمامي برنامه‌ها و سرويس‌هاي فعال را از نظر ايمني محافظت خواهد كرد و حتي داراي قابليت‌هاي تشخيص برنامه‌هاي شماره‌گير جاسوسي و برنامه‌هاي جاسوسي صفحه‌كليد و ديگر سخت‌افزارها است. ديگر قابليت جديد برنامه BitDefender،  پويش صفحات وب و اجزاي آن‌ها از جمله لينك‌هاي درون آن و رفتار مرورگر براي تشخيص يك برنامه يا كد مخرب است. بر اساس گزارش شركت توسعه‌دهنده، اين برنامه بيش از 41 ميليون كاربر در دويست كشور جهان دارد و قيمت آن نيز  95‌.‌69 دلار  است.