دریا نیوزMaya Unlimited 8.0

، 02:06   /   کد خبر: 1564   /   تعداد بازدید: 1206


 اشاره :    

مدتی پيش شركت اتودسك، شركت Alias، يعني توليدكننده نرم‌افزار Maya، را خريد. نگارش هشتم مايا، اولين نسخه‌اي است كه شركت اتوديسك به بازار عرضه كرده و يكي از گران‌ترين برنامه‌هاي مدل‌سازي سه بعدي، متحرك‌سازي و جلوه‌هاي ويژه است.
www.autodesk.com
مدتي پيش شركت اتودسك، شركت Alias، يعني توليدكننده نرم‌افزار Maya، را خريد. نگارش هشتم مايا، اولين نسخه‌اي است كه شركت اتوديسك به بازار عرضه كرده و يكي از گران‌ترين برنامه‌هاي مدل‌سازي سه بعدي، متحرك‌سازي و جلوه‌هاي ويژه است. سازندگان فيلم و بازي و دانشجويان رشته گرافيك، از اين نرم‌افزار براي تحقق بخشيدن به ايده‌هاي خود استفاده مي‌كنند. در اين نگارش، امكان پشتيباني كامل از پردازنده‌هاي 64‌بيتي اضافه شده است.
شركت اتودسك با ايجاد تغييراتي در الگوريتم‌ها و منطق اين نرم‌افزار، سرعت آن را به طور قابل توجهي افزايش داده است. براي رندر كردن تصاوير از هسته Mental Ray 3.5 استفاده شده است كه  در حداقل حافظه بهترين كارايي را دارد. محيط كار آن نيز كاربرپسندتر شده و سازگاري با ديگر نرم‌افزارهاي اتودسك مثل 3DS Max هم بيشتر شده است. بالاترين نوع اين نرم‌افزار Unlimited نام دارد و با قيمت بسيار زياد 7000‌دلار به فروش مي‌رسد!