دریا نیوز


 
استاندار هرمزگان در شورای استاندارد استان و آیین تجلیل از تولیدکنندگان برتر در رعایت استاندارد : اعتبار کالای ایرانی وابسته به استاندارد است

دریانیوز:  استاندار هرمزگان در شورای استاندارد استان و آیین تجلیل از تولیدکنندگان برتر در رعایت استاندارد گفت:استاندارد مقوله بسیار مهمی است که اعتبار کالای ایرانی وابسته به آن است.

احمد مرادی رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان : ۴۰۰ هزار مددجو در هرمزگان قابل تامل است

دریانیوز:  رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان با اشاره به اینکه هرمزگان ۴۰۰ هزار مددجو دارد، گفت: هرمزگان سالانه ۴۰ هزار میلیارد تومان به خزانه واریز می‌کند و وجود این تعداد مددجو قابل تامل است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) : هرمزگان محرومیت‌های زیادی دارد

دریانیوز: رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: استان هرمزگان با وجود دارا بودن ظرفیت‌های زیاد، محرومیت‌های زیادی دارد که برای رفع آن‌ها باید از ظرفیت‌ها به صورت هدفمند استفاده کرد .

عیسی عباسی عضو شورای شهر بندرعباس : دستاورد ترکیه گردی مدیران شهرداری کجاست؟

دریانیوز:  عیسی عباسی عضو شورای شهر بندرعباس در نشست شورای شهر و ارائه گزارش عملکرد سازمان سرمایه گذاری شهرداری گفت : در سال های اخیر سازمان سرمایه گذاری یک لشکر آدم را جمع کرده و به بهانه بازدید از شهربازی به ترکیه گردی برده است.

افشاگری بی سابقه در شورا ؛ روابط عمومی سرچشمه فساد معاملات شهرداری بندرعباس است

دریانیوز:  عضو شورای شهر بندرعباس با انتقاد از رویه های فساد زا گفت: توزیع آگهی توسط روابط عمومی شهرداری طی پنج سال اخیر به گونه ای بوده که می توان روابط عمومی را یکی از سرچشمه های فساد در معاملات شهرداری دانست.

امام جمعه بندرعباس : وحدت جامعه اسلامی باید الگوی جهانی شود

دریانیوز:  نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: جامعه اهل سنت جزء جدایی ناپذیر از امت و ملت اسلامی در ایران عزیز است و وحدت شیعه و سنی در ایران باید الگویی برای جهان شود.

شهردار بندرعباس : با هیچ رسانه‌ای مشکل نداریم

دریانیوز:  در مراسمی با حضور شهردار بندرعباس و مدیران روابط عمومی مناطق و سازمان‌های شهرداری، مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل این شهرداری معارفه شد.

معاون استاندارهرمزگان: هرمزگان در توزیع منابع تبصره ۱۸ قانون بودجه نیازمند توجه ویژه است

دریانیوز: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: باتوجه به نقش و جایگاهی که این استان در اقتصاد ملی دارد، در توزیع منابع تبصره ۱۸ بودجه ۱۴۰۰ نیازمند نگاه ویژه است.

پایان قریب الوقوع دادور در ستاره خلیج فارس

دریانیوز:  دستگاه‌های نظارتی با استناد به جزئیات ماده ۱۷ آیین‌نامه اجرایی تبصره ۲ ماده ۲۱ و ماده ۱۲۱ قانون مدیریت خدمات کشوری، ادامه‌ی فعالیت مدیرعامل فعلی ستاره خلیج فارس را غیرقانونی ارزیابی کرده‌اند.

ستاد اقامه نماز اداره کل راه آهن هرمزگان برتر شد

دریانیوز: ستاد اقامه نماز راه آهن هرمزگان به کسب رتبه برتر در بین دستگاه های اجرایی استان در ارزیابی ستاد اقامه نماز استان دست یافت.

به ثمر نشستن طرح یکپارچه سازی آب و فاضلاب شهری و روستایی؛ آخرین روستای محروم پارسیان به آب رسید

دریانیوز:  روستای حسین آباد پارسیان با پیوستن به شبکه آبرسانی به عنوان آخرین روستای فاقد آب این شهرستان شناخته و جشن پایان آبرسانی را با حضور مسئولان برگزار کرد.

معاون استاندار هرمزگان عنوان کرد : کمیته امداد؛ زمینه‌ساز شکوفایی فرزندان بی‌بضاعت در مناطق محروم

دریانیوز:  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) نقش بسزایی در توسعه عدالت آموزشی و رشد علمی دانش آموزان مستعد تحت پوشش این نهاد دارد.

مدیرکل شیلات هرمزگان تاکید کرد ؛ اجرای تفاهم نامه توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز

دریانیوز:  مدیرکل شیلات هرمزگان در دیدار با مدیر ستاد اقامه نماز استان هرمزگان و با حضور شورای اقامه نماز اداره کل شیلات استان ،بر اجرای تفاهم نامه توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز تاکید کرد و گفت: بی شک اجرای این تفاهم نامه از اولویت های اداری شیلات هرمزگان است.

مدیرکل بنادر و دریا نوردی هرمزگان خبر داد : تخلیه همزمان چهار فروند کشتی حامل کالای اساسی در بندرشهید رجایی

دریانیوز:  مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: چهار فروند کشتی حامل گندم، روغن خوراکی و ذرت در مجموع 240 هزار و 798 تن در بندر شهید رجایی پهلودهی و درحال تخلیه کالاها هستند.

مصرف پایین غذای دریایی در هرمزگان

دریانیوز: به گزارش خبرنگار دریا ، دکتر غلامعلی جاودان در مصاحبه با خبرنگار صداوسیما افزود: اکنون مصرف غذای دریایی در سفره مردم هرمزگان هفته‌ای یک وعده است درحالیکه این میزان باید دستکم بصورت یک روز در میان باشد.

استاندار هرمزگان تاکید کرد ؛ راه‌اندازی مراکز درمان ناباروری در شرق و غرب هرمزگان

دریانیوز: استاندار هرمزگان بر لزوم بررسی دقیق آمار تعداد بازماندگان از تحصیل در استان هرمزگان و پیگیری رفع مشکلات دختران در این زمینه تأکید کرد.

آقای رئیس جمهور! گاوبندی پاره تن هرمزگان است

دریانیوز:  خبر سفرهای رئیس جمهور به استانها و مناطق کشور موجب امیدواری استانهای دور افتاده از مرکز سیاسی کشور است.

شهردار بندرعباس خبرداد : توسعه فضای مناسب پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری در بندرعباس

دریانیوز:  نوبانی با بیان اینکه توسعه فضای مناسب پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری در اولویت قرار می‌گیردگفت: در حوزه فضای سبز نیز نگهداری این بخش ها ضروری است اما باید از تصمیمات و برنامه‌های هیجانی دوری کنیم، چرا که مطالعه و پژوهش لازمه آغاز کارهاست.

رییس اداره بنادر ماهیگیری هرمزگان : برخی از صیادان رغبتی به دریافت مجوز ندارند

دریانیوز:  رییس اداره بنادر ماهیگیری استان هرمزگان گفت: محدودیتی برای صید زنان در جزیره هنگام وجود ندارد و آنها خود با یکدیگر به توافق نمی‌رسند.

برای امور درمانی ؛ کارت ملی خود را در اختیار دیگران قرار ندهید

دریانیوز: اول اسفند ماه سال 1399 صدور دفترچه‌های درمانی بیمه تامین اجتماعی متوقف شد و جای خود را به شماره ملی و الکترونیکی شدن دریافت خدمات داد.

فید خبرها
طراحی و توسعه: محمد بقائی پوری
شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات

افراد آنلاین: 30
بازدید امروز: 2698
بازدید دیروز: 10862
مجموع بازدید: 78128648