دریا نیوز


 
امنیت و ایمنی حق شهروندان است/ خانه های فرسوده و اراذل؛ دغدغه حاشیه نشینان

دریانیوز: یکی از ساکنان محله ای در بندرعباس می گوید:در محلات نه امنیت داریم و نه خانه هایمان ایمنی دارند .

به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس انجام شد: تجدید میثاق شبکه بانکی استان با آرمان‌های شهدا

دریانیوز: به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس شبکه بانکی استان هرمزگان با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق کردند. کارکنان شبکه بانکی هرمزگان با حضور در گلزار ملکوتی شهدای بندرعباس، ضمن غباروبی مزار شهدای گلگون کفن، با آرمان‌های این شهدا تجدید میثاق کردند.

استاندار هرمزگان تاکید کرد: حمایت جدی از سرمایه گذاری ها در فعالیت های نوآورانه و ریسک پذیر

دریانیوز: استاندار هرمزگان گفت: پرورش میگو در آب شیرین یک کار نوآورانه است و اگر این اتفاق که برای نخستین بار در کشور در شهرستان رودان در حال اجراست، به نتیجه خوب برسد، یک تحول جدید و نوآورانه در حوزه پرورش میگو خواهد بود.

گزیده بیانات حضرت آیت الله خامنه ای در جمع یک میلیون رزمنده دوران دفاع مقدس: دست تحریف در کمین دفاع مقدس است

دریانیوز: زمانی می‌توان عظمت کار رزمندگان را تشخیص داد که عظمت میدان مشخص شود و این با تعریف دفاع مقدس به دست می‌آید. چرا که دست تحریف در این زمینه وجود دارد و خطر آن موجود است.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس: به نیروهای بومی در زمینه استخدام‌ در صنایع ظلم می‌شود

دریانیوز: نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در مبحث استخدام نیرو در بنگاه‌های اقتصادی استان به جوانان بومی ظلم شده گفت: صنایع فعال در استان هرمزگان باید به صورت شفاف گزارش عملکرد و میزان سود خود را به مردم اعلام کنند.

پروژه نیمه کاره ترمینال، هدر رفت بیت المال

دریانیوز: چقدر هزینه صرف مشاوره و طراحی یک پروژه می شود؟چقدر زمان می برد که یک طرح تصویب شود، به مناقصه گذاشته شود و در روال کاری قرار گیرد که  در آخر یک پیمانکار برای آن انتخاب شود و پروژه  کلید بخورد؟برای هر کدام از این مراحل هزینه و وقت قابل توجهی صرف می‌شود،  تنها به امید آنکه این پروژه به سرانجام برسد.

قدردانی از پیشکسوتان دفاع مقدس و خانواده شهدای هرمزگانی

دریانیوز: در نخستین روز از هفته دفاع مقدس، پس از ارتباط ویدئو کنفرانس پیشکسوتان دفاع مقدس با رهبر معظم انقلاب، از پیشکسوتان دفاع مقدس و خانواده شهدای هرمزگانی قدردانی شد.

استاندار هرمزگان خبر داد هرمزگان ، آماده جذب سرمایه‌گذار

دریانیوز: استاندار هرمزگان، تقویت اقتصاد مقاومتی با تکیه ‌بر توان داخلی را نیاز ضروری کشور دانست.

مدیرکل بهزیستی هرمزگان تاکيد کرد ضرورت واگذاری زمین رایگان برای ساخت مسکن مددجویان

دریانیوز: می توانیم با همراهی خیرین برای مددجویان بهزیستی مسکن احداث و مشکل خانه دار شدن آنها را برطرف کنیم

کشت، دلهره و امید

دریانیوز: اکنون کشاورزان در زمین‌های زیردست سد جگین در جاسک تا پارسیان کشاورزان در حال کاشت هستند. مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان می‌گوید امسال ۵۵ هزاز هکتار از زمین‌های کشاورزی هرمزگان به زیر کشت صیفی و سبزی رفته است.

ساکنان محله خواجه عطا بندرعباس خواستار پاسخگویی مسئولان هستند/ چرا حریم ۶۰ متر دریا تعیین تکلیف نمی‌شود؟

دریانیوز: محله خواجه عطا یکی از محلات قدیمی و ساحلی بندرعباس است که درقلب تپنده اقتصاد کشور و پایتخت اقتصادی کشور و القاب دهن پُر کن این چنینی قرار گرفته، که از این لقب های پرطمطراق فوایدی نصیب ساکنان این محله و حاشیه نشینان نمی‌شود و فقط نامی را با خود به یدک می کشد و بس.

مدیرعامل آبفا هرمزگان خبر داد: افزایش بهره‌مندی روستاهای شرق استان از آب شرب

دریانیوز: وقصمی در نشست با مدیران دفاترحوزه های انتخابی نماینده شرق هرمزگان در مجلس مطرح کرد: افزایش بهره مندی روستاهای شرق استان از آب شرب/ امسال فاز 1 طرح فاضلاب میناب افتتاح می شود.

مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان خبر داد: فردا، آخرین مهلت ارائه اظهارنامه الکترونیکی اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری

دریانیوز: مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان گفت: اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری تا فردا پایان شهریورماه فرصت دارند، اظهارنامه مالیاتی عملکرد سال 1398 خود را به صورت الکترونیکی به سازمان تسلیم نمایند.

خودکشی قابل پیشگیری است اگر آگاه باشید!

دریانیوز: قاعدتاً همه ی ما می دانیم خود کشی چیست! عمل عمدی که باعث مرگ می شود و اغلب به دلیل افسردگی، سرخوردگی، نا امیدی به زندگی و آینده و در کل بر اثر  اختلالات روانی و .... توسط فرد صورت می گیرد.

اتمام مشکلات تهیه سیلندر گاز با استفاده از گاز شهری

دریانیوز: استان هرمزگان یک استان ساحلی است که همه آنرا به عنوان قطب تجاری و دروازه واردات و صادرات کشور می‌شناسند.

تالاب های هرمزگان مکانی مناسب برای دیدن زیبایی ها

دریانیوز: تالاب ها در عین حال كه بزرگترین تثبیت‌كننده‌های كربن گازی هستند، منشاء اصلی تغییرات اقلیمی به شمار می روند و در حوزه گردشگری نیز فرصتی مناسب برای دیدن زیبایی هایی طبیعت محسوب می شوند.

کمی نظارت باید گرانی ها کمر شکنند!

دریانیوز: گرانی مبحثی که هیچ وقت از آب و تاب نمی افتد و بحث داغ بین تمام اقشار است؛مخصوصا این روزها که بحث گرانی تخم مرغ در فضای مجازی دست به دست می چرخد و نارضایتی و گلایه های مردم را به همراه دارد.

بچه های محلات حاشیه ای در کوچه های اعتیاد چگونه بزرگ می شوند؟

دریانیوز: انسان موجودی است که بنا بر نوع خلقت برای رسیدن به کمال، دوره های مختلفی رشد را طی می کند تربیت یافتن انسان در محیط های سالم و امن زمینه شکوفایی استعداد های درونی ، رشد او و حرکت در مسیر کمال را فراهم می کند.

استاندار هرمزگان : جزایر خلیج فارس نیازمند پشتیبانی بیشتر در زمینه فیبر نوری هستند

دریانیوز: استاندار هرمزگان گفت: جزایر خلیج فارس به پشتیبانی در زمینه فیبر نوری به عنوان یکی از زیرساخت‌های اصلی ارتباطات نیاز دارند.

با حضور معاون وزیر آموزش وپرورش راه اندازی شد نخستین مرکز مشاوره خانواده و دانش آموزان با نیازهای ویژه هرمزگان

دریانیوز:  نخستین مرکز راهنمایی و مشاوره خانواده و دانش آموزان با نیازهای ویژه هرمزگان با حضور معاون وزیر آموزش وپرورش ورییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور راه اندازی شد.

فید خبرها
طراحی و توسعه: محمد بقائی پوری
شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات

افراد آنلاین: 107
بازدید امروز: 3354
بازدید دیروز: 14577
مجموع بازدید: 73949352