دریا نیوز
قصه ای واقعی در قلب تجارت ایران ، پیرزن ؛هزارپله زیرخط فقر
دریانیوز:اینجامحله دوهزار در قلب پایتخت تجارت کشور وشاهرگ اقتصادی ایران واین هم پیرزنی است که 25سال در این منطقه زندگی می کند.

مدیر کل بیمه سلامت هرمزگان خبرداد:افزایش مراجعات به مراکز درمانی با اجرای طرح تحول سلامت
دریانیوز:« دکتر مهرداد پاکدامن » گفت : سازمان بیمه سلامت ایران اولویت کاری خود را در طرح تحول نظام سلامت به پوشش فراگیر افراد جامعه برای گستردن چتر حمایتی بیمه بر سر ایرانیان فاقد بیمه قرارداده است .

محمد نعمتی رييس انجمن صنفی مطبوعات ورسانه؛ حمايت دولت؟ياحقوق بحق رسانه ها؟
دریانیوز:ما حمایت دولتی نمی خواهیم، ما به دنبال حقوق بحق رسانه ها هستیم.

هدفمندی یارانه ها تا چه میزان در تغییر الگوی مصرف خانوارها مؤثر بوده است؟
 

مدیر ستاد اقامه نماز هرمزگان: 300 روستا در استان فاقد مسجد است
دریانیوز:مدیر ستاد اقامه نماز هرمزگان گفت: حدود سه هزار و 200 مسجد در هرمزگان وجود دارد اما در عین حال 500 مسجد در استان نیاز و مناطقی در استان فاقد مسجد است.
مدير كل تعاون ، كار ور فاه اجتماعي : مناطق ويژه اقتصادي به قطب اشتغال تبديل شوند
دریانیوز:" بهروز اكرمي " در بازديد از واحد كار و خدمات اشتغال منطقه ويژه اقتصادي صنايع معدني و فلزي خليج فارس گفت: مناطق ويژه اقتصادي نقش ممتازي در اشتغال دارند.
معاون توسعه مشارکت های مردمی امداد هرمزگان: 20میلیارد معادل تشویقی طرح های عمرانی روستایی جذب شد
دریانیوز:معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان هرمزگان به همراه مسئول زکات شهرستان پارسیان و کارشناس مسکن این نهاد از پروژه های عمرانی روستایی طرح زکات در پارسیان بازدید نمود.
مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان خبر داد: فاقد اعتبار بودن دفترچه‌های بدون شماره سریال 18 رقمی
دریانیوز:مدیرکل تأمین‌اجتماعی استان هرمزگان گفت: از اول مهرماه سال 1393 دفترچه‌های درمانی فاقد شماره سریال 18 رقمی از درجه اعتبار ساقط بوده و ارائه خدمات درمانی به صاحبان این دفترچه‌ها امکان‌پذیر نخواهد بود.
بمناسبت هفته دولت؛ 34 پروژه عمرانی هدیه شهرداری به مردم بندرعباس
دریانیوز:بمناسبت فرا رسیدن هفته دولت شهرداری بندرعباس در مناطق سه گانه شهر 34 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 240 میلیارد ریال را به همت معاونت فنی و عمرانی خود به مردم شریف بندرعباس پیشکش می کند.
مدیرعامل آب و فاضلاب هرمزگان : کیفیت آب شرب بندرعباس مطابق استانداردهای ملی است
دریانیوز:مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان با اطمینان خاطر به شهروندان در خصوص سلامت آب شرب شهر بندرعباس، گفت: آب شرب این شهر براساس استانداردهای بهداشتی ملی می باشد.
با حضور بزرگان تجارت الکترونیک برگزارشد؛ همایش بین المللی تجارت الکترونیک در بندرعباس
دریانیوز:همایش بین المللی تجارت الکترونیک، اقتصاد و گردشگری شهری با حضور استاندار هرمزگان، مدیران اجرایی استان و تعدادی از کارشناسان و صاحبنظران بین المللی این رشته در بندرعباس برگزار شد.
همایون امیر زاده خبرداد: نشست معاون فرهنگی وزیر ارشاد با مدیران کل ارشاد استان‌ها
دریانیوز:نشست مشترک «سیدعباس صالحی» معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با مدیران کل ارشاد استان‌های سراسر کشور نیمه دوم مهرماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
سفیر فیلیپین: اشتراک زیادی بین هرمزگان و فیلیپین وجود دارد
دریانیوز:سفیر فیلیپین در تهران گفت: سیاست خارجی ایران در یکسال گذشته متحول شده و سیاست های کارآمد و مفیدی در این مدت به کار گرفته شده است.
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس: ارتقای سطح فرهنگی و اجتماعی شهر از کارکردهای رسانه هاست
دریانیوز:یک روزنامه نگار، عکاس و یک هنرمند می تواند تحولات بزرگی را در عرصه فرهنگی و اجتماعی ایجاد کرده و به حل مسائل شهری کمک نماید.
مدیر کل حمل ونقل وپايانه هاي هرمزگان خبرداد:افتتاح سه مجتمع خدماتي رفاهي بين راهي در هرمزگان
دریانیوز:هدف ازايجاد مجمتمع هاي خدماتي رفاهي بين راهي جلوگيري از مخاطرات سفر و افزايش ايمني راههاي مواصلاتي و ارتقاء سطح ارائه خدمات رفاهي مورد نياز رانندگان وسايل نقليه و سرنشينان آنها مي باشد.
مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان:انجمن های صنفی اززمان دریافت اعتبارنامه، مشروعیت دارند
دریانیوز:هدف از راه اندازی انجمن های صنفی کارگری و کارفرمایی را متشکل کردن گروه های مختلف در یک نهاد غیردولتی ، روانسازی فعالیت های آنها ، نمایندگی کردن جامعه کارگری مربوطه ، تعامل با نهادهای دولتی عنوان کرد.
ابوالقاسم جراره:اجازه نخواهیم داد آینده جوانان بازیچه اهداف سیاسی وزیر شود
دریانیوز:هدف اصلی استیضاح کنندگان حفظ شتاب حرکت علمی و پیشرفت صنعتی کشور است و تا زمانی که وزارت علوم رویه فعلی را ادامه دهد قطعا این مهم محقق نخواهد شد.
مخالفت محیط زیست هرمزگان با انتقال آب دریای خلیج فارس به کرمان ویزد
دریانیوز:افزایش دما و آلودگی آب دریا، کاهش اکسیژن و ذخایر آبزیان از مهم ترین مضرات افزایش بی رویه و غیر اصولی آب شیرین کن ها است.
معاون سیاسی وامنیتی استاندار هرمزگان تاکید کرد: ارائه راهکار مناسب برای جلوگیری از گرایش جوانان به مواد مخدر
دریانیوز:معاون سياسي امنيتي استاندار هرمزگان گفت: بايد راهكارهاي مناسبي را براي جلوگيري از گرايش جوانان به سمت انواع مواد مخدر و به خصوص مواد مخدر صنعتي كه خطرات بسياري را براي جامعه به همراه دارد، ارائه دهيم.
مدیر کل بنیاد شهید « هرمزگان » : آزادگان افتخار آفرینان کشور هستند
دریانیوز:جنگ 8 ساله ایران و عراق در دنیا بی نظیر بود و هیچ جنگی 8 سال طول نکشید
استاندار هرمزگان مطرح کرد:هرمزگان مرکز تجارت الکترونیک
دریانیوز:استان هرمزگان قطب صادرات و واردات كشور است كه با دارا بودن بزرگترين گمركات و همچنين كسب درآمدهاي مالياتي، بخش عمده اي از درآمدهاي كشور را تامين مي كند.
استاندارهرمزگان:ارتقای جایگاه بین المللی ایران مهمترین دستاورد دولت است
دریانیوز:دولت یازدهم در فعالیت یک ساله خود توانسته در مسیر تحقق خواسته های مردم و منویات مقام معظم رهبری گام بردارد که این رویکرد در سیاست های داخلی و خارجی دولت نمود داشته است.
افزایش ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد واحد بندرعباس
دریانیوز:معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس گفت: سال گذشته دو هزار و 200 نفر در نیم سال اول پذیرفته شدند که به سه هزار نفر در سال تحصیلی جدید افزایش یافته است.
1000فعال دانشجویی هرمزگان: آقای جراره تا آخر بایستید
انتخاب فردی که وجهه غالب شخصیتیشان سیاست ورزی بود ، از همان آغاز نگرانیهایی ایجاد کرد و در ادامه هم ، رونمایی از گفتمان اعتدال به شیوه ایشان در مدیریت دانشگاهها ، روز به روز بر نگرانیها نسبت به رشد علمی و پیشرفت کشور افزود .
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان:ساماندهی نیروی انسانی اولویت اول پروژه مهراست
دریانیوز:سازماندهی به موقع نیوری انسانی،نظارت بر روند ثبت نام ،توجه به همه نیازهای مدارس، احصاء کمبودها و چالش ها در همه زمینه ها و توجه جدی به رفع آنان باید تا پیش از بازگشایی مدارس انجام شود.
فرماندار بندرعباس؛ روند مهاجرت از روستاها به شهرها نگران کننده است
دریانیوز:باید با ارائه خدمات مورد نیاز روستاییان از ادامه این روند که ممکن است به خالی شدن روستاها منتهی شود جلوگیری کرد.
کمک 143 میلیاردی مردم هرمزگان به نیازمندان
دریانیوز:قائم مقام کمیته امداد هرمزگان گفت: مردم استان در ماه مبارک رمضان 143 میلیارد و 538 میلیون و 853 هزار ریال به نیازمندان کمک کردند.
ريیس سازمان راهداري وحمل ونقل جاده اي كشورتاکید کرد:ايمن سازي محورهاي استان دراولویت باشد
دریانیوز:نگاه سازمان بيشتر بايد به راهداري معطوف گردد وبرنامه هاي مشخصي جهت ايمن سازي محورهاي استان در دستور كار قرار گيرد.
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان خبر داد:صرفه جویی یک میلیون یورویی نیروگاه بخارهرمزگان
دریانیوز:مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان از صرفه‌جویی یک میلیون یورویی نیروگاه بخار هرمزگان از محل ساخت قطعات داخلی خبر داد.
دستور رئیس جمهور برای ممنوعیت پرواز آنتونوف 74
دریانیوز:رییس‌جمهور پرواز آنتونوف 140 را ممنوع کرد و نیز در دستوری جداگانه مبنی بر ممنوعیت پروازهای مسافری هواپیمای آنتونوف 74 را نیز صادر و این نوع هواپیما را از چرخه پرواز خارج کرد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان:نقش تجارت الکترونیک درکاهش آلودگی غیرقابل انکار است
دریانیوز:اقتصاد در هزاره سوم نقش اصلی را در زندگی بشری دارد و به جرات می توان گفت همه مناسبات امروزی بر پایه اقتصاد استواراست
منصور فرهادي رئيس شوراي استان: كميته امداد در جهت خودكفايي مددجويان حركت كند
دریانیوز:مي توان با سرمايه گذاري اندك و راه اندازي كلاس هاي آموزشي و آموزش مشاغل زود بازده اين مهم را در كوتاهترين زمان ممكن به سرانجام رساند.
رئیس اتاق اصناف مرکز استان هرمزگان:گسترش بازارو فرصت های جدیددرسایه تجارت الکترونیک
دریانیوز:تجارت الکترونیک با بهره گیری ازدانش و امکانات شرکت های صاحب تجربه و تخصص می تواند به شرکت های جدید و کم بنیه کمک کند
اینجا هشت هزار؛ گلشهر نیست
دریانیوز:اینجاهشت هزار است وگلشهر نیست.به همین خاطر کسی جمعیت هشت هزارنفریش را نمی بیند وفکر می کنند
مدیرکل تأمین اجتماعی هرمزگان خبرداد:شرايط تغییرصندوق بيمه اي ايثارگران وفرزندان شهدا
دریانیوز:ایثارگران و فرزندان شهداء برای یک بار از پرداخت مابه التفاوت برای پانزده سال سنوات بیمه ای ناشی از انتقال سوابق بیمه ای از یک صندوق بیمه و بازنشستگی به صندوق دیگر بیمه معاف هستند.
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان:انسداد چاههاي غيرمجازدرهرمزگان همچنان ادامه دارد
دریانیوز:حفاظت از منابع آب زيرزميني به منظور نگهداشتن سفره آب زيزميني در حالت تعادل و حفاظت از منابع آب در شرايط بحران آب بسيار حائز اهميت است.
استاندارهرمزگان درآیین روزخبرنگار:خبرنگاران شجاعانه زیاده خواهی افرادرا افشا می کنند
دریانیوز:بی پروایی و شجاعت خبرنگاران استان و ایستادگی و افشای زیاده خواهی های افراد خاص از سوی آنان تحسین برانگیز است.
برگزاری مراسم روز ورود آزاد گان در بندرعباس
دریانیوز:برگزاری نظیر چنین مراسماتی باعث ایجاد نشاط و یادآور روزهای پرخاطره بازگشت آزادگان به میهن اسلامی و خوشحالی و شعف خانواده های این عزیزان است.
همایون امیرزاده:گره کور «معافیت مالیاتی ناشران و کتابفروشان» بازشد
دریانیوز:همایون امیرزاد مشاور فرهنگی و اجرایی معاون وزیر ارشاد : هیچ گاه احساس نکردیم که سازمان امور مالیاتی مقابل ما قرار دارد.
با تلاش پزشکان بیمارستان شریعتی بندرعباس؛دو نوزاد نارس باوزن کم زنده ماندند
دریانیوز:یکی از این نوزادان با وزن 600 گرم و 7 ماهه و نوزاد دیگر با وزن 700 گرم و 6 ماهه در بیمارستان به دنیا آمدند.
افتتاح دفتر انجمن صنفی مطبوعات و رسانه ها در میناب
دریانیوز:دفتر انجمن صنفی مطبوعات و رسانه ها با حضور جمعی از مسئولان شهرستان میناب واعضای هیئت مدیره انجمن صنفی اصحاب رسانه در میناب افتتاح شد .
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بندرعباس اعلام کرد:لیست جدید تاکسی های غیرفعال برای ابطال کارت سوخت
دریانیوز:در صورت عدم توجیه لازم و قانونی ، به علت مراجعه مالک و پیگیری های لازم برای ادامه فعالیت ، سازمان با اخذ تعهد محضری و مشروط نمودن فعالیت و دریافت خسارت ، فعالیت مجدد تاکسی را بلامانع اعلام میکند.
مدیرعامل سازمان پارکها وفضای سبز بندرعباس خبرداد:راه اندازی نخستین فواره موزیکال وافزایش بوستانهای بانوان
دریانیوز:دو بوستان دیگر در بوستان خلیج فارس و جواد الائمه (ع) امیر اباد راه اندازی می شود.
وزیر آموزش و پرورش:مصوبه افزایش حقوق معلمان ابتدایی اجرا می شود
دریانیوز:وی همچنین به استخدام مربیان پیش دبستانی اشاره کرد و گفت: براساس مصوبه مجلس این مربیان باید با برگزاری آزمون در اولویت استخدام قرار بگیرند.
فید خبرها
طراحی و توسعه: محمد بقائی پوری
شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات

افراد آنلاین: 21
بازدید امروز: 3835
بازدید دیروز: 4842
مجموع بازدید: 13856819