دریا نیوز
وین چرا نتیجه نداد؟
دریانیوز:در حالی که چشم تمام ایرانیان در سراسر دنیا به دنبال مذاکرات سوم آذرماه در وین بود

(آقایان ، گاوبندی را تنها نگذارید )
دریانیوز:نگارشی تحت عنوان (اجرای قانون در خواست مردم است )توسط یکی از نخبگان جوان استان در روزنامه محلی صبح ساحل، ندای هرمزگان وصدف به عینه رویت نمودم .

بسیجی و بسیجی ماندن یک مرام است
دریانیوز:هفته بسیج هر ساله فرصتی پدید می آورد

هدفمندی یارانه ها تا چه میزان در تغییر الگوی مصرف خانوارها مؤثر بوده است؟
 
جنگل کیسوم - استارا
تعلیق تحریم ایران توسط اروپا تا تیر 94
دریانیوز:بر اساس تعلیق های صورت گرفته ، صدور مجوز بیمه و حمل و نقل مرتبط با فروش نفت خام به مشتریان کنونی، واردات، خرید یا انتقال محصولات پتروشیمی ایران و همچنین مبادلات طلا و فلزات گرانبها با دولت ایران و نهادهای عمومی مجاز است.
بازار فردوس گزینه پیش روی بنکداران
دریانیوز:در راستای مهیا کردن فرصتی برای استفاده بهینه بنکداران و خروج از هسته مرکزی شهر در این بازار غرفه هایی برای استقرار بنکداران اهوازی آماده شده است.
حراج سلامتی در بازارماهی فروشان بندرعباس
دریانیوز:ماهی فروشان روی زمین نشسته اند وماهی می فروشندوحتی روی زمین ماهی را تمیز می کنند وهیچ کسی اقدامی هم نمی کند.آیامسئولان بهداشت شهرخودشان حاضرندکه از این بازار خریداری کنند؟
انسداد بیسوادی تفکر برنامه محور و عزم ملی می طلبد
دریانیوز:معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش ابتدایی ناحیه یک بندرعباس، با تاکید بر اهمیت انسداد بی سوادی و نقش آن در تعالی اهداف توسعه کشور از تلاش جدی آموزش و پرورش ناحیه یک در شناسایی، جذب و آموزش افراد بی سواد خبرداد.
طرح آبخيزداري با مشاركت خيرين در هرمزگان اجرا مي شود
دریانیوز:معاون آبخيزداري اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان هرمزگان از اجراي طرح هاي جديد آبخيزداري در سال جاري با مشاركت و خودياري 100% خيرين و نيكوكاران هرمزگاني خبر داد.
جامعه نیازمند فرهنگ بسیجی است
دریانیوز:معاون هماهنگ کننده ناحیه بسج سپاه امام سجاد(ع): اگر بسج نبود،انقلاب بامشکلات زیادی مواجه می شد .به همین دلیل امام راحل (ره) از بسیج به عنوان لشکرمخلص خدا نام برده است.
خانواده ها ومدارس مراقب شیوع آنفولانزا باشند
دریانیوز:آنفلوانزای فصلی بیماری ویروسی حاد دستگاه تنفسی است که با تب ، سردرد ، درد عضلانی ، تعریق ، آبریزش بینی ، گلو درد و سرفه تظاهر می کند، همه ساله با ورود سرما و تغییر وضعیت آب و هوایی این بیماری وارد موج جدیدی از شیوع می شود
ابطال5هزار کارت سوخت در بندرعباس
سرپرست ناحیه مرکزی پخش فرآوردههای نفتی منطقه هرمزگان عنوان داشت:تعداد 10 جایگاه در سطح شهر بندرعباس از لحاظ سوخت دهی به انواع وسائل نقلیه تفکیک شدند
آغاز عملیات اجرایی ایستگاه قایقرانی رودخانه کارون و پارک ساحلی 30 هکتاری در کوت عبدالله
دریانیوز:با تامین اعتبار از سوی استاندار خوزستان،عملیات اجرایی ایستگاه قایقرانی رودخانه کارون و پارک ساحلی 30 هکتاری در کوت عبدالله آغاز شد.
پایان نشست وین/توافق ژنو رسماً تا تیر ۱۳۹۴ تمدید شد/
دریانیوز:کری: پیشرفتی واقعی داشتیم ظریف: توافق سیاسی نیاز به زمان زیادی ندارد
تذکر "جراره"نماینه مجلس به وزیرنیرو
دریانیوز:جراره گفت:افزایش مبلغ قبوض برق مناطق گرمسیری با توجه به این نکته که با گذشت یک ماه از استفاده مناطق سردسیری از سیستم های گرمایشی ، استان هرمزگان از کولرهای گازی استفاده می شود که متوسط مصرف هر کولر در یک ماه بالغ بر 2000 کیلوات است.
" اکرمی" معاون سیاسی وامنیتی استانداری هرمزگان شد
دریانیوز:دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور طی حکمی بهروز اکرمی را به عنوان معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان منصوب کرد.
" دریا" انتشار دهنده دغدغه مردم است
دریانیوز:"پویافر"گفت:روزنامه دریا به دلیل وجود روحیه بسیجی درمدیرمسئول،سردبیر وکارکنانش توانسته است به عنوان روزنامه ای موفق درجنوب کشورمطرح شود.
مشارکت کانون پرورش فکری وپسماند در نمایشگاه بسیج
دریانیوز:کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان هرمزگان وسازمان مدیریت پسماندشهرداری بندرعباس درغرفه روزنامه "دریا"در نمایشگاه هفته بسیج در پارک غدیر بندرعباس حضوریافتند.
نسخه درمان ساحل ودریای سیاه بندرعباس پیچیده می شود؟
دریانیوز:دریادرپشت هتل هرمزآنقدردرظهرهاسیاه می شودکه اگرتازه واردی این صحنه راببیند،تصورمی کندکه آنجاجزودریا نیست وخورو فاضلاب است که اینقدرسیاه است وبو می دهد
ردپایی ازشهرداری وشورانیست
دریانیوز:مهرماه که می شود،خیابان های بندرعباس تبدیل به کاغذدیواری نمایشگاه هایی می شوندکه بدون هیچ ضابطه وقانونی،خیابان هاو بلوارهای شهررا تبدیل به کاغذدیواری کرده اند
تقویت نگاه حمایتی از ناشران و برپایی 11 نمایشگاه استانی کتاب
دریانیوز:اعلام ملاک‌های انتخاب و خرید کتاب معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در طول فعالیت یک سال گذشته‌اش، ضمن انجام برنامه‌های نیمه‌تمام و پرداخت بدهی دوره‌های گذشته، اقدامات جدیدی را آغاز کرده و به سرانجام رسانده است.
هشدار هوا شناسی به هرمزگانی ها
دریانیوز:اداره کل هواشناسی هرمزگان برای اواخر هفته در این استان و در برخی از مناطق، رگبار و آب‌گرفتگی معابر بر اثر بارش‌ها پیش‌بینی کرده است.
پیرامون طرح الحاق بخش‌هایی از پارسیان تابع قانون هستیم
دریانیوز:استاندار هرمزگان با بیان اینکه در وضعیت فعلی اجرای طرح جداسازی چند روستا از پارسیان و الحاق آن به استان فارس را به صلاح نمی‌داند، گفت:تمام توان خود را برای مسکوت ماندن این طرح به کار می‌گیریم و در این راه تابع قانون هستیم.
کمبود خودروی بالابرآتش نشانی در بندرعباس
دریانیوز:کمبود خودروی بالابرآتش نشانی در دنیا 70درصدماموریت های آتش نشانی واطفای حریق وامداد رسانی با هلی کوپتر انجام می شود.
ناگفته هایی از آتش سوزی بازاردرگهان قشم
دریانیوز:آتش سوزی ازیک مغازه الکتریکی شروع شدکه دربش بسته بودودودی اندک باعث شده بودکه مردم متوجه شوند.این دود به احتمال زیادازهویه ای بوده که درپریزبرق مانده بود.
برخورد سازمان نظام پزشکی با پزشکان متخلف
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گفت :بدون رودرواسی با پزشکان متخلف برخورد شود و در ضمن تعرفه ها پزشکی به طور شفاف به آنان اطلاع رسانی شود .
متجاوزین به عنف به دار مجازات آویخته شدند
دریانیوز:حکم اعدام 3 نفر از متجاوزین به عنف که دارای جرایم متعدد اعم از سرقت مسلحانه ، شرارت ، شرب خمر ، نزاع دسته جمعی ، ایجاد رعب و وحشت بودند در ملاء عام در محله پشت شهر بندرعباس اجراء گردید.
محلات به دوربین‌های مدار بسته مجهز می‌شوند
دریانیوز:رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی گفت: طرح تجهیز محلات به دوربین‌های مداربسته در راستای طرح "امنیت محله‌محور" انجام می‌شود
نمایشگاه هفته بسیج افتتاح شد
دریانیوز:معاون فرهنگی سپاه امام سجاد گفت: نمایشگاه بسیج از روز گذشته به مدت یک هفته در مکان پارک غدیر زیر پرچم دایر می باشد .
۳۰ سکه به برگزیدگان هفتمین دوره جایزه جلال ‌آل‌احمد اهدا می‌شود
دریانیوز:همایون امیرزاده، مشاور علمی و فرهنگی سیدعباس صالحی هدف از تعیین این میزان جایزه را همسان سازی جوایز ادبی کشور و جلوگیری از آسیب به جایگاه این جایزه مهم ادبی کشور دانست
خبر خوش برای مشمولان غایب از سربازی
دریانیوز:مشمولان غایبی که تا ۲۲ بهمن امسال برای خدمت سربازی مراجعه کنند، اضافه خدمتشان بخشیده می شود.
معافيت 90 درصدی حق بيمه با جذب مقرري بگيران بيمه بيكاري
دریانیوز:مديركل تعاون، كار ورفاه اجتماعي هرمزگان گفت: در راستاي ايجاد اشتغال مقرري بگيران بيمه بيكاري، كارفرماياني كه مقرري بگيران بيمه بيكاري را در كارگاههاي خود جذب كنند از پرداخت 90 درصد حقوق و حق بيمه آن شخص معاف مي شوند.
ویزیت رایگان بیماران در مراکز درمانی
فرمانده سپاه ناحیه بندرعباس در جمع خبرنگاران گفت:بیش از 20 قشر تخصصی در بسیج داریم که شاخصترین آنها در بخشهای رسانه ، پزشکی ،طلاب ،فرهنگیان ،دانشجویی و هنرمندان می باشند .
امام سجاد(ع) منادی بزرگ قیام عاشورا است
دریانیوز:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: امام سجاد(ع) منادی بزرگ قیام عاشورا بود که با زبان صحیفه سجادیه عبودیت را به منصه ظهور گذاشت.
دغدغه‌ای در مورد برنج‌های آلوده وجود ندارد
دریانیوز:کنترل کیفیت محموله‌های وارداتی مشمول ثبت مبدا و مقصد می‌شوند و فقط به محموله‌هایی اجازه ورود به کشور داده می‌شود که محصول خود را از مزارعی در کشور مبداء تامین کنند که حداقل آلاینده‌ها در خاک آن مناطق وجود داشته باشد.
حرکت عاشورا در سایه تلاش امام سجاد (ع) استمرار يافت
دكتر جاسم جادری در چهارمين کنگره بين المللي امام سجاد (ع) گفت: تمام زندگی حضرت امام سجاد باید برای ما الگو و درس باشد و برگزاري چنين برنامه ها و کنگره هايي بايد منجر به پیروی از اين امام همام و بزرگوار شود.
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بندرعباس:کار بسیج و رسانه فرهنگ‌سازی است
دریانیوز:مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بندرعباس با بیان اینکه کار رسانه و بسیج از وجوهی شبیه هم هست،گفت: کار بسیج و رسانه هر دو فرهنگ‌سازی است.
نامه سرگشاده خواجه عطائی ها ونایبندی ها به شورای شهر بندرعباس
دریانیوز:مردم این محلات از شورای شهر خواسته اند تا مصوباتی داشته باشند که اجرای طرح زیباسازی وحریم 60متری دریابا مشارکت مردم وبصورت عادلانه وبدون تبعیض باشد.
تیم های بازرسي 16 نانوایی بندرعباس را تعطیل کردند
دریانیوز: فرماندار بندرعباس گفت :این بازدیدها به صورت محسوس و نامحسوس از غرب بندرعباس آغاز شده و به مدت یکماه ادامه دارد و كل شهرستان را در بر خواهد گرفت .
پرستارانی که پرستارندارند
دریانیوز:پرستاری که شیفت های متوالی شب شب،صبح شب،شب عصر،صبح عصرو... دارد وگاهی در 72ساعت سه شبانه روز نتواند حتی ده ساعت بخوابد ومجبور باشد شیفت های پشت سرهم داشته باشد وساعتی اندک را در منزل باشد که بایستی به امورات خانه وخانواده رسیدگی کند وحتی فرصت خوابیدن واستراحت نداشته باشد.
مدیرت پسماند بندرعباس همیار"یارمهربان"شد
دریانیوز:سازمان مدیریت پسماند بندرعباس همواره برای فرهنگ سازی در بخش های مختلف پیشگام بوده است وطرح هایی را نظیر تعویض کتاب ودفترهای کهنه با نوشت افزار نو،آو... اجرا کرده ومی کند؛این بار در هفته کتاب نیز با اداره کل امورکتابخانه های هرمزگان مشارکت کرد تا همیاری برای یار مهربان شود.
اسناد دفاع مقدس برگرفته از تلاش اهالی رسانه است
دریانیوز:سردار مارانی، در همایش بسیج و رسانه، گفت: نقش رسانه ها در جامعه اسلامی یک نقش بی بدیل است.
اولويت مصرف با "آب شرب" است
دریانیوز:مديرعامل آبفاي هرمزگان گفت: يكي از راهكار هاي كاهش بحران كم آبي در شهر بندرعباس، اولويت مصرف آب است كه اين اولويت را به آب شرب داده ايم و اقدام به قطع انشعابات آب از فضاي سبز شهري نموده ايم.
"پیاده روسازی" اصلی فراموش شده در شهرسازی بندرعباس
در بندرعباس "عابر پیاده" به عنوان عضو مهم شهری،فراموش شده در شهرسازی است وهمین موضوع هم باعث شده است که در این شهر،پیاده رو مسطح واستاندارد نداشته باشیم. در شهرسازی از اصول منحرف وبه حواشی مشغول شده ایم.
فید خبرها
طراحی و توسعه: محمد بقائی پوری
شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات

افراد آنلاین: 3
بازدید امروز: 687
بازدید دیروز: 9206
مجموع بازدید: 14479472