دریا نیوز


 
ضرورت توانمند سازی زنان سرپرست خانوار در دوران کرونا

دریانیوز: پديده اي که به طورفزاينده در جامعه ما در حال رشد  مي باشد مساله اي تحت عنوان زنان  سرپرست خانواراست که جداي از اينکه در سطح فردي اثرات جبران ناپذيري از لحاظ روحي، رواني و حتي زيستي براي اين طيف از جامعه و فرزندان آنها خواهد داشت که در سطح اجتماعي نيز آثار و آسيب هاي فراواني را بر جاي مي گذارد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان تاکید کرد : ممنوعیت استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات انتخاباتی

دریانیوز: رئیس کل دادگستری هرمزگان با بیان اینکه استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات انتخاباتی ممنوع است، تأکید کرد : با متخلفین به شدت برخورد خواهد شد.

نماینده ولی فقیه درهرمزگان در خطبه های نماز عید فطر بندرعباس : انتخاب فرد اصلح ازبین نامزدها برعهده مردم است

دریانیوز:نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: امروز مقاومت مردم از غزه به سایر سرزمین های اشغالی از جمله کرانه باختری کشیده شده و دیگر دوران بزن در رو تمام شده و به جای جواب گلوله با سنگ به جواب گلوله با موشک های نقطه زن رسیده است. 

استاندار هرمزگان خبر داد: بهره برداری از فاز نخست بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس ،پایان تیرماه

دریانیوز: استاندار هرمزگان گفت: بر اساس پیش بینی فعلی و میزان پیشرفت پروژه، فاز نخست مجموعه اصلی بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس با ظرفیت ۲۲۰ تخت اورژانس تا پایان تیرماه تحویل مجموعه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان شود.

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان خبر داد: امکان اتصال پالایشگاه ها به مخازن نفتی بندر شهید رجایی

دریانیوز: مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: طرح مطالعاتی احداث کریدور خطوط جامع بندر خلیج فارس با هدف  ايجاد بستری مناسب براي ارائه خدمات هرچه بهتر به بخش خصوصي و تسهیل در امر واردات و صادرات فرآورده هاي نفتى در حال انجام است .

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان خبر داد: پایان اردیبهشت ، آخرین مهلت نام نویسی الکترونیک سیلندرگاز مایع

دریانیوز: پایان اردیبهشت ، آخرین مهلت دریافت الکترونیک سیلندر گاز مایع برای مصارف خانگی، صنفی و صنعتی در هرمزگان است .

امتحانات حضوری و دغدغه ای جدید برای خانواده ها

دریانیوز: در حالی شمارش معکوس برای برگزاری امتحانات پایان ترم دانش آموزان شروع شده که موضوع مجازی یا حضوری بودن آن، بحث داغ دانش آموزان است.

میزان فطریه از سوی مراجع تقلید اعلام شد

دریانیوز: کفاره روزه غیر عمد مبلغ پنج هزار تومان است که باید به‌صورت نان تهیه و پرداخت شود، همچنین کفاره روزه عمد مبلغ 300 هزار تومان است.

 

مدیر درمان تأمین اجتماعی هرمزگان خبر داد: تولید ۳۱۵ هزار نسخه الکترونیک در سامانه تأمین اجتماعی هرمزگان

دریانیوز: مدیر درمان تأمین اجتماعی استان هرمزگان سازمان تأمین اجتماعی را در اجرای طرح نسخه الکترونیک و ایجاد پرونده سلامت الکترونیک بیمه‌شدگان، جلودار دانست و گفت: در سال گذشته ۷۳ درصد پزشکان استان در سامانه نسخه الکترونیک تأمین اجتماعی بیش از ۳۱۵ هزار نسخه الکترونیک تولید کردند.

 

واکسن، بخشی از استراتژی پیشگیری از ابتلا به کروناست

دریانیوز: از همان روزهای نخست همه‌گیری کرونا، دانشمندان آستین‌ها را بالا زدند تا برای مقابله با این ویروس ناشناخته راه‌ حلی بیابند.

دانش آموزان نابینا ، نیازمند حمایت مضاعف

دریانیوز: مدارس و دانشگاه‌ها از جمله مراکزی بودند که با ورود ویروس منحوس و منفور کرونا به کشور، تعطیل شدند.

استاندار هرمزگان تاکید کرد/ تسریع در احداث پایانه صادرات محصولات کشاورزی در هرمزگان

دریانیوز:توسعه و پیشرفت کشور در گرو فعال سازی بخش اقتصادی و توسعه بنگاه‌ها است.

در روزنامه دریا بررسی شد/ نقش زنان کار آفرین در رونق اقتصادی کشور

دریانیوز:  در گذشته، اکثریت کارآفرینان را مردان تشکیل می دادند، اما در سال های اخیر تعداد زنان کارآفرین به نحو چشم گیری افزایش پیدا کرده است.

واکسن خواری، از جنوب تا شمال

دریانیوز: از ابتدای فراگیری کرونا مردم با واژه های تازه ای در زندگی روزمره خود روبه رو شده اند؛ از واژه هایی همچون (پروتکل های بهداشتی)، (قرنطینه)، (محدودیت تردد) بگیرید.

خشکسالی و بحران کمبود آب در هرمزگان

دریانیوز: وابستگی کشورمان به منابع آب زیرزمینی بسیار زیاد است و اگر روزی این منابع تمام شوند با مشکلات زیادی روبرو می‌شویم.

اینفلوئنسر مارکتینگ ، روشی نوین در تبلیغات

دریانیوز:  امروزه تبلیغات بخشی ضروری از دنیای تجارت را تشکیل می‌دهد . اگر محصولی خوب یا خدماتی مفید و کارآمد در اختیار داشته باشید، باید از هنر چگونگی فروختن آن نیز برخوردار باشید.

ویروسی که واکسن کرونا را دور می زند

دریانیوز: در روز‌های اوج موج چهارم کرونا و شیوع ویروس کرونا انگلیسی قرار داریم، بنابر اعلام ماسک ایران از قله عبور کرده و روند بستری در بیشتر استان‌های کشور نزولی است، اما در این میان سر و کله یک کرونای جدید همه حساب و کتاب‌ها را بر هم زده است،  در هفته های اخیر بود که نمکی، وزیر بهداشت از شناسایی موارد جدید کرونای آفریقای جنوبی و هندی در کشور خبر داد.

روز های سخت کرونایی تا کی ادامه دارد؟

دریانیوز: در شرایطی که متولیان نظام سلامت بر این باورند که از موج چهارم کرونا عبور کرده ایم، اما برخی دیگر از مسئولان و کارشناسان نظام سلامت معتقدند هنوز زود است.

 

سفر به قشم ممنوع شد

دریانیوز: فرماندار قشم گفت: با توجه به وضعیت قرمز کرونایی در قشم و ممنوعیت سفر در تعطیلات عید سعید فطر، سفر به قشم نیز ممنوع شد.

منطقه آزاد ، قلمرویی برای تجارت آزاد با سایر نقاط جهان

دریانیوز: ایران؛ یکی از کشورهای درحال توسعه است که علی رغم  برخورداری از منابع عظیم انسانی و اقتصادی، ویژگی متنوع آب و هوایی، منابع قابل توجه معدنی و نفتی، برخورداری از جاذبه های توریستی بی نظیر و آثار باستانی نتوانسته است.

فید خبرها
طراحی و توسعه: محمد بقائی پوری
شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات

افراد آنلاین: 50
بازدید امروز: 495
بازدید دیروز: 7640
مجموع بازدید: 76595457