دریا نیوز
واردات میوه راهی برای فلج کردن کشاورزان

دریانیوز:مدتهاست که دروازه های ورودی کشور به روی انواع واردات اعم از کالاهای ضروری و غیرضروری و لوکس باز شده است و هر شاهد شاهد ورود کالاهایی هستیم که ورودشان به کشور برابر با فلج شدن کارگاهها و کارخانه های تولیدی و کسادی بازار کشاورزان و تولیدکنندگان داخلی است .


کارگران؛ مجاهدان صبور و شریف

دریانیوز:فرارسیدن یازدهم اردیبهشت ماه یادآور زحمت های شبانه روزی کارگران عزیز در سراسر جهان به ویژه کشور اسلامی است.


در وصف مقام والای معلم

دریانیوز:بی‌شک گذر از گردنه دشوار مسائل و چالش‌های پیش روی هر جامعه‌ای، جز با محوریت و توجه به فرهیختگان و عالمان جامعه امکان پذیر نیست و کشور ما امروز بر خود می‌بالدکه مهد فضلا و دانشمندانی است که آوازه آنان در جهان علم و دانش طنین انداز شده است.


شورا ، نماد مردم سالاری دینی

دریانیوز:نهم اردیبهشت سالروز رویدادی بزرگ در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است كه بی تردید نشان از تعمیق مردم سالاری دینی در جامعه اسلامی ما دارد.


روز ملی خلیج فارس و غیرت ملی

دریانیوز:نام خلیج فارس با غیرت و هویت ملی تک تک ایرانیان پاک سرشت و غیور عجین شده است و این نام همواره در ذهن ویاد مردم ایران نام مقدسی است که باید پاسش داشت و قدر دانست.


گفتم دل رحیمت کی عزم صلح دارد؟ آسیب شناسی انتخابات در غرب استان بر اساس نظریه تأخر فرهنگی

دریانیوز:دستیابی به منابع کمیاب قدرت، ثروت و منزلت اجتماعی همواره باعث بروز کشمکش هایی می شود.
 
10 محصول پارک فناوری هرمزگان به بازار معرفی می شود

دریانیوز:در اولین نشست صمیمی رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان با واحدهای مستقر در پارک اولویت های کاری سال 1395 مطرح شد.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان :هرمزگان ظرفیت بالایی در مشارکت خیرین مدرسه ساز دارد

دریانیوز:علی کرمپور مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان در این جلسه با قدردانی از حمایت خیرین در رفع کمبودهای آموزش و پرورش گفت :

درآموزش وپرورش ناحیه یک بندرعباس:مجهزترین آزمایشگاه نانو هرمزگان به بهره برداری رسید

دریانیوز:مجهزترین وکاملترین آزمایشگاه نانو استان هرمزگان با قریب به یک میلیارد و 500 میلیون ریال تجهیزات آزمایشگاهی، در پژوهش سرای دانش آموزی شهید اصغر قاسمی آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس افتتاح شد.

نخستین کشتی لاینر خط RCL تایلند در بزرگترین بندر تجاری ایران

دریانیوز:مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان اعلام کرد: با پهلوگیری اولین کشتی خط کانتینری RCL تایلند پس از لغو تحریم ها در بندر شهید رجایی ، این لاینر نیز به بازار ده ها میلیونی ایران دسترسی پیدا کرد.

کاشت نهال به مناسبت روز ملی خلیج فارس در فرهنگسرای شهید آوینی

دریانیوز:به مناسبت روز ملی خلیج فارس با حضور وزیر ارشاد ومعاونین ، استاندار هرمزگان و معاونین ، مدیران استان و مدیرکل منابع طبیعی و معاونین در حیاط فرهنگسرای شهید آوینی چند نهال کاشته شد.

هدفگذاری برای صدور نیم میلیون کارت ملی هوشمند در هرمزگان

دریانیوز:مدیر کل ثبت احوال هرمزگان از هدفگذاری صورت گرفته برای صدور حدود 500 هزار کارت ملی هوشمند در این استان از طرف سازمان ثبت احوال خبر داد.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های هرمزگان:بندرعباس فعالترین مرز ترانزیتی کشور معرفی شد

دریانیوز:مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان هرمزگان گفت : در ارزیابی جدید سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، بندرعباس به عنوان فعالترین مرز ترانزیتی کشور معرفی شد.

احمد مرادی منتخب مردم هرمزگان در دیدار با مدیرکل منابع طبیعی هرمزگان:امور باید به دست مردم انجام شود

دریانیوز:وظیفه ما این است که صدای مردم باشیم و صدای آنها را به گوش دولتمردان برسانیم تا دردی از آنها درمان شود .

همکاری های هرمزگان و اسپانیا برای توسعه گلخانه ها

دریانیوز:هیپولیتو گونزالز کارشناس سازه های گلخانه های نوین کشور اسپانیا از مجتمع های گلخانه ای وباغات مرکبات رودان بازدید کرد.

مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان درگفتگو با"دریا" : مالیات بر ارزش افزوده همچنان نه درصد است

دریانیوز:میزان مالیات بر ارزش افزوده درسال جاری کماکان نه درصد می باشد که هیچگونه افزایشی نسبت به سال قبل نداشته است.

مدیرکل اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان:برگزاری کارگاه آموزشی VTS در بندر شهید رجایی

دریانیوز:کارگاه آموزشی بررسی سامانه خدمات ترافیک دریایی (VTS) در خلیج فارس و دریای عمان حوزه تحت نظارت استان هرمزگان به میزبانی بندر شهید رجایی برگزار شد.

مدیر کل آموزش وپرورش هرمزگان خبرداد:تجلیل از 22 معلم نمونه در گرامیداشت هفته معلم

دریانیوز:مدیر کل آموزش وپرورش هرمزگان گفت: در مراسم استانی بزرگداشت روز معلم از 22 معلم در 22 منطقه این استان تجلیل می شود.

تابلوهای هدایت مسیر نقش مهمی در روان سازی ترافیک بر عهده دارند

دریانیوز:مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس گفت: یکی از مهمترین تسهیلات مورد نیاز برای داشتن یک حرکت مطمئن و روان در شهر جانمایی مناسب و نصب تابلوهای هدایت مسیر می باشد .

وزیر ارشاد در اختتامیه ششمین جشنواره بین المللی خلیج فارس:خلیج فارس به عنوان نماد هویت ملی ایران است

دریانیوز:علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ایین اختتامیه ششمین جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس ، با قدردانی از تلاش های دست اندرکاران این جشنواره گفت: برای من حضور در این خطه و تماشای آبهای خلیج فارس بسیار لذت بخش و غرورآفرین است.

مدیرکل خلیج فارس وزارت امور خارجه:دنیا به نقش مخرب عربستان در منطقه خلیج فارس پی برده است

دریانیوز:مدیرکل خلیج فارس وزارت امور خارجه گفت: حجم زیادی از تبلیغات در دنیا هم اکنون متوجه نقش مخرب عربستان سعودی در منطقه است و دنیا متوجه مسئله اصلی در این منطقه شده است.

احمد مرادی منتخب مردم بندرعباس در مجلس دهم:خلیج فارس سند افتخار و هویت نسل امروز و آینده است

دریانیوز:به گزارش خبرنگار جنوب کشور روزنامه دریا" احمد مرادی در حاشیه اختتامیه جشنواره بین‌المللی خلیج فارس اظهار داشت.

ستادانتخابات نتایج شهریار،رودبار،بندرلنگه، ابهر ورزن را اعلام کرد

دریانیوز:به گزارش خبرنگار جنوب کشور روزنامه دریا" ستاد انتخابات وزارت کشور در اطلاعیه شماره ۱۲۶ نتایج مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در برخی حوزه ها را به شرح ذیل اعلام کرد.

رئيس كل دادگستري هرمزگان:كاهش ورود پرونده هاي جرايم كيفري به دادگستري هرمزگان

دریانیوز:رئيس كل دادگستري هرمزگان اعلام كرد: با برنامه ريزي هاي صورت گرفته از سوي اين نهاد و بر اساس آمار ارائه شده از سوي معاونت راهبردي قوه قضائيه ، دادگستري استان نسبت به اكثر استانهاي كشور در زمينه جرايم كيفري با كاهش ورودي پرونده به محاكم خود رو برو مي باشد.

با حضور استاندار هرمزگان: کارگران نمونه و بازنشستگان آبفای هرمزگان تجلیل شدند

دریانیوز:با حضور دكتر جادري در ضيافت بهاره خانواده بزرگ آب و فاضلابهرمزگان، کارگران نمونه ، خانواده های معظم شهداء و بازنشستگان تجليل شدند.

مشكل آب آشاميدني 20 روستا در هرمزگان برطرف مي شود

دریانیوز:مديرعامل شركت آب و فاضلاب روستايي هرمزگان از رفع مشكل آب آشاميدني 20 روستاي استان در شهرستان بندرلنگه تا سه ماه آينده خبر داد.

95 هزار نفر درهرمزگان تحت پوشش بيمه سلامت هستند

دریانیوز:مديركل بيمه سلامت هرمزگان گفت: از ابتداي اجراي برنامه تحول سلامت (ارديبهشت ماه 93) تاكنون ، بيش از 95 هزار نفر در استان دفترچه بيمه سلامت دريافت كردند.

فرماندار بندرعباس:توجه جدی به امنیت شغلی کارگران در واگذاری صنایع هرمزگان

دریانیوز:فرماندار بندرعباس با اشاره به پیگیری مدیران هرمزگان برای قرار گرفتن اجرای اصل ۴۴در روند قانونی گفت: امنیت شغلی کارگران در واگذاری صنایع به بخش خصوصی نیازمند توجه جدی است.

مدیر کل اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان هرمزگان:هزارمقرری بگیر هرمزگانی بدون میل و اراده بیکار شده اند

دریانیوز:مدیر کل اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان هرمزگان گفت: در حال حاضر یک هزارو 327 مقرری بگیر در استان می باشند که در پی خاتمه کار، اتمام قرار داد و تعطیلی کار بدون میل و اراده بیکار شده اند.

انتصاب مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان

دریانیوز:به گزارش خبرنگار روزنامه منطقه جنوب کشور"دریا" ،پاکدامن که از سال گذشته وپس از بازنشستگی "اسحق دستگزین" مدیرکل سابق به عنوان سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان منصوب شده بود،با این حکم به عنوان مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان هرمزگان منصوب شد.

حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختتامیه جشنواره بین المللی خلیج فارس

دریانیوز:مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان : وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دکتر علی جنتی و هیأت همراه از مهمانان ویژه اختتامیه ششمین جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس هستند.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان:به دنبال توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگاه هستیم

دریانیوز:دکتر محسن دیانت سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان با حاج آقا تقوی نماینده نهاد رهبری در دانشگاه ها دیدار کرد.

پیام تبریک مدیرکل منابع طبیعی استان هرمزگان به مناسبت 9 اردیبهشت روز شوراها

دریانیوز:نهم اردیبهشت سالروز رویدادی بزرگ در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است كه بی تردید نشان از تعمیق مردم سالاری دینی در جامعه اسلامی ما دارد.

مدیرکل مالیاتی هرمزگان درجلسه هم انديشي مشکلات مالياتي اصناف:ماليات وصولی، صرف عمران و آباداني استان می شود

دریانیوز:اولين جلسه هم انديشي مشکلات مالياتي اصناف با حضور مدير کل امور مالياتي و معاونين ايشان، رئيس سازمان صنعت و معدن و تجارت و روساي اتحاديه هاي صنفي در سالن اجتماعات اتاق اصناف درارديبهشت سال جاري برگزار شد.

وعده وزیر برای پرداخت معوقات فرهنگیان تا قبل از هفته معلم

دریانیوز:اجتماع > آموزش - درحالی‌که شنبه این هفته با خبر خوب معاون وزیر آموزش و پرورش برای پرداخت بخشی از مطالبات معلمان حق‌التدریس تا قبل از هفته معلم شروع شد، وزیر آموزش و پرورش روز گذشته این خبر را با اعلام «پرداخت معوقات همه فرهنگیان» تا پیش از این روز تکمیل کرد.

با حضور مدیرکل منابع طبیعی هرمزگان:جلسه توجیهی نیروهای جدیدالورود برگزار شد

دریانیوز:با حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان هرمزگان ، معاونین ،مسئول نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی ، مسئولان امور اداری ،آموزش وترویج و حراست و بازرسی عملکرد اداره کل جلسه توجیهی 55 نفر از نیروهای جدیدالورود برگزار شد.

مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان:کارفرمایان و جامعه کارگری برای افزایش تولید ملی تعامل داشته باشند

دریانیوز:مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان با اشاره به نقش کارگران و کارفرمایان در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و منویات مقام معظم رهبری در این راستا، گفت: تعامل کارگران،کارفرمایان و دولت سبب پیشرفت در تولید و اقتصاد کشور می شود.

وزیر اطلاعات خبر داد:انهدام بزرگترین کارگاه بمب سازی تروریستها

دریانیوز:وزیر اطلاعات گفت: دو روز پیش از انتخابات و روز انتخابات و دو روز پس از انتخابات تیمهای ترور، زیر ضربه سربازان گمنام امام زمان بزرگترین کارگاه بمب سازی تروریست ها را متلاشی کردند.

وعده بازگشت 620 کارگر اخراجی المهدی هرمزگان با قرارداد جدید

دریانیوز:مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: طبق گفته مدیریت مجموعه آلومینیوم المهدی هرمزگان آن 620 کارگری که گمان می برند اخراج شدند به کار خود باز خواهند گشت و کارگران با خود شرکت قرار داد خواهند بست.

صادرات، ترانزیت و جابجایی کالا روی خط صعود

دریانیوز:مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی از رشد 61 درصدی عملیات تخلیه و بارگیری کالا و افزایش 20 درصدی حجم جابجایی کانتینر در بزرگترین بندر تجاری کشور طی نخستین ماه سال اقتصاد مقاومتی خبر داد.

امروزدر بندرعباس ششمین جشنواره بین المللی فرهنگی-هنری خلیج فارس آغاز بکارکرد

دریانیوز:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان از آغاز بکار ششمین جشنواره بین المللی فرهنگی-هنری خلیج فارس امروز هشتم اردیبهشت ماه خبر داد.

مدیر تعاون روستایی هرمزگان خبر داد:خریداری 10 هزار تن گندم توسط تعاون روستایی هرمزگان

دریانیوز: مدیرسازمان تعاون روستایی هرمزگان از خرید تضمینی 10 هزار تن گندم مازاد کشاورزان در استان هرمزگان خبرداد.

مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان:کمک به ازدواج نسل جوان راهکار کمک به توسعه اخلاقی جامعه است

دریانیوز:مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان گفت: کمک به نسل جوان جامعه امروز برای ازدواج و تشکیل زندگی نه تنها به توسعه اخلاقی جامعه کمک می‌کند بلکه سرعت پیشرفت کشور را افزایش می‌دهد.

منتخب مردم هرمزگان در مجلس:نگرانی روستائیان در خصوص تأمین آب و برق حل شود

دریانیوز:نماینده منتخب مردم هرمزگان درمجلس گفت: رفع نگرانی روستائیان درخصوص تأمین آب وبرق باید از طرف دولت به صورت جدی دردستور کار قرار گیرد.

مدیرعامل کشتارگاه صنعتی اهواز:روزانه ۲ تن ضایعات گوشتی در کشتارگاه صنعتی اهواز تولید می شود

دریانیوز:مدیرعامل کشتارگاه صنعتی اهواز گفت: روزانه ۲ تن ضایعات گوشتی در کشتارگاه صنعتی اهواز تولید می شود ولی اجازه ورود آنها به بازار را نمی دهیم.

مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک خبرداد:خوابگاه‌های دانش‌آموزی احیاء می‌گردد

دریانیوز:مدیر آموزش‌وپرورش ناحیه یک بندرعباس از احیای خوابگاه‌های دانش‌آموزی در سال جاری، باهدف ایجاد شرایط مناسب تحصیل برای دانش آموزان مستعد خبرداد.فید خبرها
طراحی و توسعه: محمد بقائی پوری
شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات

افراد آنلاین: 76
بازدید امروز: 4300
بازدید دیروز: 7278
مجموع بازدید: 18595330