دریا نیوز
با حضور مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان افتتاح شد:نخستین مرکز مشاوره،اطلاع رسانی وکارآفرینی درهرمزگان
دریانیوز:نخستین مرکز مشاوره ، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی هرمزگان همزمان با خجسته میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) با عنوان «کارآفرینی اندیشه برتر ، فردای بهتر»افتتاح شد.

قصه ای واقعی در قلب تجارت ایران ، پیرزن ؛هزارپله زیرخط فقر
دریانیوز:اینجامحله دوهزار در قلب پایتخت تجارت کشور وشاهرگ اقتصادی ایران واین هم پیرزنی است که 25سال در این منطقه زندگی می کند.

مدیر کل بیمه سلامت هرمزگان خبرداد:افزایش مراجعات به مراکز درمانی با اجرای طرح تحول سلامت
دریانیوز:« دکتر مهرداد پاکدامن » گفت : سازمان بیمه سلامت ایران اولویت کاری خود را در طرح تحول نظام سلامت به پوشش فراگیر افراد جامعه برای گستردن چتر حمایتی بیمه بر سر ایرانیان فاقد بیمه قرارداده است .

هدفمندی یارانه ها تا چه میزان در تغییر الگوی مصرف خانوارها مؤثر بوده است؟
 

انتقاد فرماندار از عملکرد «لاک پشتی» مدیران در مسکن مهر بندرعباس
دریانیوز:مدیران دستگاههای خدماترسان، عزمی برای رفع مشکلات مسکن مهر ندارند و «لاک پشتی» عمل می کنند.
طرح فاضلاب مجتمع 480 واحدي درگهان افتتاح شد
دریانیوز:اين طرح شامل پروژه احداث، بهره برداري و انتقال تاسيسات جمع آوري و تصفيه خانه فاضلاب شهرك 480 واحدي درگهان است كه با اعتبار 11 ميليارد ريال تكميل و به بهره برداري رسيده است.
امام جمعه بندرعباس:نقد و انتقاد از روی خیرخواهی باشد
دریانیوز:اگر نقد عملکردها، سیاست ها و انتقاد از روی خیرخواهی باشد همه برنامه ها و کارها به نتیجه مطلوب می رسد
معاون ساخت و توسعه راه هاي كشور خبر داد؛پرداخت مطالبات پيمانكاران براي تسريع درساخت بزرگراه بندرعباس ـ عسلويه
دریانیوز:معاون ساخت و توسعه راه هاي كشور خبر داد؛ پرداخت مطالبات پيمانكاران براي تسريع در ساخت بزرگراه بندرعباس ـ عسلويه
امیرزاده مشاور معاون وزیر ارشاد خبر داد:بودجه پیشنهادی بنیاد ادبیات شعروداستانی تصویب شد
دریانیوز:مشاورعلمی‌، فرهنگی و مدیریتی معاونت فرهنگی وزارت ارشاد از تصویب بودجه بنیاد شعر و ادبیات داستانی و اولویت بندی برای تخصیص آن در جلسه کارگروه تامین اعتبارات این بنیاد خبر داد.
مدیر سازمان تعاون روستایی هرمزگان خبر داد:آمادگی تعاون روستایی برای خرید خرمای باغداران
دریانیوز:مدیرسازمان تعاون روستایی هرمزگان گفت: شبکه تعاون روستایی آمادگی دارد که خرمای باغداران هرمزگانی را بصورت توافقی خریداری کند.
مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان خبرداد: مصرف بیش از سه میلیارد لیتر فرآورده های نفتی در هرمزگان
دریانیوز:مدیر عامل شرکت ملی پخش ملی فرآورده های نفتی هرمزگان گفت : از ابتدای سال تاکنون بیش از سه میلیارد و 452 میلیون لیتر انواع فرآورده های نفتی در استان مصرف شد.
ثبت‌نام مدارس علوم دینی اهل‌سنت هرمزگان آغاز شد
دریانیوز: شهاب عیدی‌پور مسئول آموزش و پژوهش دفتر نماینده ولی‌فقیه در امور اهل‌سنت هرمزگان گفت: مدارس علوم دینی اهل‌سنت شهرستان‌های بندرلنگه، بندرخمیر، بستک، پارسیان، قشم، میناب، سیریک، جاسک و بندرعباس جهت پذیرش طلبه در سال تحصیلی 94-93 ثبت‌نام می‌کنند.
مدیر کل ثبت احوال هرمزگان: افزایش دو برابری طلاق در بندرعباس، میناب وسیریک
دریانیوز:مدیر کل ثبت احوال هرمزگان از افرایش بیش از دو برابری طلاق در بندرعباس ، میناب و سیریک نسبت به چهار ماهه اول سال قبل خبر داد .
افتتاح نخستین پایانه صادراتی محصولات شیلاتی درهرمزگان
دریانیوز:به مناسبت هفته دولت نخستین پایانه صادراتی محصولات شیلاتی و کشاورزی با حضور استاندار ،رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان و مدیر کل شیلات و جمعی از مسئولین استانی افتتاح شد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی هرمزگان: تجارت الکترونیک از ارکان رونق شهرکهای صنعتی است
دریانیوز:مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی هرمزگان گفت:تحولات جهانی اقتصاد و محوریت ارتباطات در هزاره سوم موفقیت شرکت ها و موسسات اقتصادی و تجاری را در گرو توسعه تجارت الکترونیک قرارداده است.
امروز ، وزیر نیرو،خط آبرسانی از شمیل به بندرعباس را افتتاح می کند
دریانیوز:امروز با حضور « چیت چیان » وزیر نیرو ، طرح آبرسانی از شمیل به بندرعباس به بهره برداری می رسد .
با حضور استاندار انجام شد؛ بهره برداري از طرح افزايش ظرفيت آبرساني شهر فارغان
دریانیوز:در پنجمين روز از هفته دولت با حضور استاندار هرمزگان، طرح افزايش ظرفيت آبرساني به شهر فارغان بهره برداري شد.
جشنواره شهید رجایی برترین های خود را شناخت؛ آموزش و پرورش هرمزگان دستگاه برتر در ترویج نماز شد
دریانیوز:درچهارمین روز از هفته دولت جشنواره شهید رجایی هرمزگان با حضوراستاندار و برخی مدیران دستگاه های اجرایی در سالن شرکت گاز برگزار شد و شماری ازدستگاه های اجرایی و کارمندان نمونه دستگاه های اجرایی تجلیل شدند.
با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ سکان ارشاد هرمزگان به "علیرضا درویش نژاد "سپرده شد
دریانیوز:معاون وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی : مدیر کل جدید فرهنگ و ارشاد هرمزگان یک چهره ارزشی است که از سوابق ارزشمندی در این حوزه برخورداراست.
وعده استاندارهرمزگان برای احداث سالن ورزشی در "حسینه"
دریانیوز:استاندارهرمزگان در مراسم افتتاح آبشیرین کن وطرح هادی بندرصیادی حسینه ودر اجتماع پرشورمردم بندرصیادی "حسینه" با قدردانی از خدمات ومشارکت شورای اسلامی ودهیاری بندرحسینه در اجرای طرح های عمرانی در این بندر؛ به مردم این بندروعده نمود که سالن ورزشی چند منظوره برای استفاده آقایان وبانوان را در این بندر احداث نماید.
تجلیل استاندارهرمزگان از "دهیار"بندرصیادی حسینه
دریانیوز:در حاشیه ی بهره برداری از آب شیرین کن بندرحسینه ، استاندار هرمزگان از ابراهیم علی زاده به عنوان دهیار برتر استان هرمزگان نام برد و از وی با اهدای لوح سپاس تجلیل کرد.
مهندس قاسمی خبرداد: افتتاح 43 پروژه نوسازی مدارس درهفته دولت
دریانیوز:مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان گفت: در هفته دولت سال جاری 43 پروژه در قالب یکصد و 43 کلاس در کل استان به بهره برداری خواهد رسید.
با حضور استاندارهرمزگان؛ 62پروژه عمرانی درمیناب افتتاح شد
دریانیوز:استاندارهرمزگان گفت :همزمان باآغاز هفته دولت چهارپروژه به نمایندگی از 62پروژه عمرانی در شهرستان میناب به بهره برداری رسید .
همزمان با آغاز دهه کرامت آغاز می شود؛ اعزام کاروان پیاده الشهدای بندرعباس به حرم امام رضا(ع)
دریانیوز:فرداوهمزمان با روز خجسته میلاد کریمه اهل بیت عصمت وطهارت حضرت معصومه(س) وآغاز دهه کرامت، کاروان پیاده الشهدای بندرعباس از مرقد مطهرشهدای گمنام بندرعباس به مشهد مقدس اعزام می شوند.
با حضور مديركل تعاون وكار هرمزگان: اولين دفتر مشاوره و كاريابي بين المللي هرمزگان راه اندازي شد
دریانیوز:در نخستين روز از گراميداشت هفته دولت، اولين دفتر مشاوره و كاريابي غيردولتي بين المللي هرمزگان با حضور "اكرمي" مديركل تعاون، كار ورفاه اجتماعي استان و معاونان اين اداره كل، در بندرعباس راه اندازي شد.
کارمندان نمونه هرمزگان تجلیل شدند
دریانیوز:درچهارمین روز از هفته دولت جشنواره شهید رجایی هرمزگان با حضوراستاندار و برخی مدیران دستگاه های اجرایی در سالن شرکت گاز برگزار شد وشماری ازدستگاه های اجرایی و کارمندان نمونه دستگاه های اجرایی تجلیل شدند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان : توسعه متوازن سلامت مردم را امیدوارکرده است
دریانیوز:نصب دو دستگاه ام آر آی مدل achieva با 1 ونیم تسلا در شهرهای میناب و بندرلنگه ، ساخت 6 پایگاه اورژانس جاده ای در محور شرق ،توسعه بیمارستان 32 تختخوابی جاسک به 64 تختخوابی مردم را به روند توسعه بخش های درمانی در استان هرمزگان امیدوارتر کرده است.
آغاز عمليات اجرايي طرح آبخيزداري قادهار بندرعباس
دریانیوز:معاون آبخيزداري اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان هرمزگان از شروع عمليات اجرايي طرح آبخيزداري قادهار بندرعباس با خودياري مردم منطقه در هفته دولت خبر داد.
با حضور استاندار هرمزگان؛ بزرگترین طرح آموزشی درهفته دولت به بهره برداری رسید
دریانیوز:دبستان 10 کلاسه هوشمند آیت الله یزدی شهرستان بندر لنگه با حضوراستاندار هرمزگان در دومین روز از هفته دولت افتتاح گردید.
شهریه مدارس هرمزگان اعلام شد
دریانیوز:دبیر ستاد ثبت نام اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت : حداقل شهریه ثابت مدارس ابتدایی غیر انتفاعی ۸۵۰ هزار تومان و حداکثر شهریه ثابت یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.
برای نخستین بار درحوزه سلامت هرمزگان محقق شد؛ شرق و غرب استان هرمزگان به "ام آر آی" مجهز می شوند
دریانیوز:ام آر آی مدل achieva با 1 ونیم تسلا در شهرهای میناب و بندرلنگه در حال نصب و راه اندازی است .
همزمان با هفته دولت؛ بنیاد هرمزگان شناسی تاسیس شد
دریانیوز:استاندار هرمزگان گفت: امروز با تشکیل هیئت امنای بنیاد هرمزگان شناسی، تاسیس این بنیاد همزمان با هفته دولت در استان هرمزگان اعلام می شود.
فرماندار بندرعباس:منابع مکتوب همچنان جایگاه خود را حفظ کرده اند
دریانیوز:فرماندار شهرستان بندرعباس در دیدار با کتابداران در جریان مشکلات کتابخانه عمومی فردوسی قرار گرفت و از بخش های مختلف کتابخانه بازدید به عمل آورد.
همزمان با هفته دولت ؛ 39پروژه بخش کشاورزی در هرمزگان به بهره بداری می رسد
دریانیوز:رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: همزمان با هفته دولت 39پروژه بخش کشاورزی در هرمزگان افتتاح و به بهره برداری می رسد.
استاندار هرمزگان: ثبات کشور مدیون هماهنگی سه قوا است
دریانیوز:استاندار هرمزگان گفت: طی یک سال گذشته با استقرار دولت تدبیر و امید ثبات در کشور حاکم شد و هماهنگی بین قوا موجب تقویت این ثبات شده است.
مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان: زیرساخت های واحدهای تکمیل شده تا پایان مهر به پایان می رسد
دریانیوز:مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان خواستار تسریع در تکمیل زیرساخت های محلات شهرک پیامبر اعظم(ص) شد.
مديرعامل آبفاي هرمزگان خبر داد: بهره برداري از 30 طرح آب و فاضلاب در هفته دولت
دریانیوز:مديرعامل آبفاي استان در نشست خبري ، از بهره برداري و افتتاح 30 طرح آب و فاضلاب در هفته دولت امسال خبر داد و گفت: امسال اين طرح ها با اعتباری بالغ بر 455 میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی و بخش خصوصی افتتاح و به بهره برداری می رسد.
رایزنان بازرگانی،صنعتی ومعدنی ایران در 20 کشور دنیا: هرمزگان سرزمین استعدادهاست
دریانیوز:هیأتی متشکل از مدیرکل توسعه روابط سازمان توسعه تجارت ایران و رایزنان بازرگانی ، صنعتی و معدنی جمهوری اسلامی ایران در کشورهای روسیه ، ازبکستان ، ترکمنستان ، بلاروس ، تونس ، کنیا ، آفریقای جنوبی ، قطر ، لبنان ، چین ، افغانستان ، پاکستان ، ایتالیا ، اسپانیا ، برزیل ، اندونیزی ، مالزی ، ویتنام و اقلیم کردستان عراق از مجتمع بندری شهید رجایی ، بندر منطقه ویژه اقتصادی ، صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس ، مجتمع آلومینوم المهدی ، مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل و هرمزآل و فولاد هرمزگان بازدید کردند.
نماینده ولی فقیه در هرمزگان: درگیری مقامات سطح بالای نظام به نفع انقلاب نیست
دریانیوز:نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: طی یک سال گذشته آرامش کاملا بر جامعه حاکم بوده و قابل توجه است که در این دولت درگیری وجود ندارد یا به حداقل رسیده و این دولت با ایجاد همدلی سعی و تلاش خود را در جهت خدمت به مردم انجام داده است.
معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي: حمايت از مشاغل خرد از سياست وزارت تعاون است
دریانیوز:معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: يكي از سياست هاي وزارت تعاون ، كار و رفاه اجتماعي مبتني بر حمايت از مشاغل خرد و كسب كارهاي كوچك در قالب طرحهاي پشتيبان مي باشد.
مدیرکل بیمه سلامت هرمزگان خبرداد:248دارو تحت پوشش بیمه سلامت ایران
دریانیوز:170داروی بیماران صعب العلاج،58داروی بیماران خاص و20قلم داروی نازائی تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند.
باصرف اعتباری افزون بر1256میلیاردريال؛ برق منطقه ای هرمزگان با شش پروژه به استقبال هفته دولت می رود
دریانیوز:مدیرعامل برق منطقه ای هرمزگان از افتتاح شش پروژه برق منطقه ای هرمزگان با اعتبار افزون بر یکهزار و بر256میلیارد ريال به مناسبت هفته دولت خبرداد.
شهردار بندرعباس: جهت توسعه شهر از تجارت الکترونیک بهره خواهیم برد
دریانیوز:همایش بین المللی تجارت الکترونیک با همکاری و مشارکت شهرداری بندرعباس،استانداری هرمزگان و شرکت آذرک هولدینگ برگزار گردید.
مدير كل امور بانوان و خانواده استانداري: توانمندي زنان در سطح بين المللي چشمگيربوده است
دریانیوز:مدير كل امور بانوان و خانواده استانداري در نشستي که با حضور همسر سفير فيليپين برگزارشد گفت : موفقيت هاي زنان دانشمند ايراني در منطقه در رشته هاي مختلف و در سطح بين المللي نشان از توانمندي زنان ايراني است .
فید خبرها
طراحی و توسعه: محمد بقائی پوری
شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات

افراد آنلاین: 29
بازدید امروز: 1529
بازدید دیروز: 4627
مجموع بازدید: 13892738