دریا نیوز
دلاورمردان ارتشی

دریانیوز: 29 فروردین، مصادف با روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و بزرگداشت حماسه آفرینی های دلاور مردان نیروی زمینی ارتش می باشد.


تنور گرم انتخابات

دریانیوز: وقتیکه از هر قشری وباهرسطح سواد و دارای تجربه مدیریت اجرایی وبدون تجربه و نوجوان وجوان برای شرکت در انتخابات ثبت نام می کنند،اولین سئوالی که به ذهن متبادر می شود این است که چه عاملی باعث شده است که هرکسی به خود اجازه دهد در انتخابات ثبت نام کند؟


لبیک به ندای قرآنی رهبر

دریانیوز: اگرچه شش سال قبل رهبرمعظم انقلاب برتربیت ده میلیون حافظ قرآن کریم در کشور تاکید فرمودند و دستگاه های مختلف برنامه های خود را برای تربیت حافظ وقاری اعلام وشروع کردند، اما هرمزگان ازاین قافله عقب ماندو متاسفانه در حال حاضر هم حتی خانواده ها برای آموزش قرآن به فرزندان شان مشکل داشته ودارند ونمی توانند فرزندان خود را در موسسات باکیفیت قرآنی ثبت نام کنند


اعتکاف از شب ولادت ولایت

دریانیوز: امشب۱۳رجب میلاد با سعادت اولین خورشید آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن ابیطالب (ع ) است که مساجد جامع پر از جمعیتی می شود که برای اعتکاف جمع می شوند


جای خالی تولید واشتغال در اقتصاد مقاومتی

دریانیوز: باتوجه به این که مقام معظم رهبری سال جدید را به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نام گذاری نموده اند و محور و اساس سال را مجددا اقتصاد مقاومتی قرار داده است و به دو رکن اساسی تولید و اشتغال در ان تاکید فراوانی فرموده اند واین خود نشان از این مطلب دارد که ما در کشوردراین دو رکن اقتصاد مقاومتی کم کار کرده‌ایم و یا کاراساسی نشده است و در واقع ضعف داریم و بایستی در این دو رکن بیشتر کار کنیم و دولتی که در سال۹۶ مستقر شود باید به این ارکان نگاه خاصی داشته باشد


حاشیه نشینان در حاشیه

دریانیوز: موضوع حاشیه نشینان همواره مورد غفلت قرار گرفته است واز یک طرف به این مناطق توجهی نشده است واز طرفی دیگر با بی توجهی به روستانشینان ،زمینه مهاجرت آنها وحاشیه نشینی شان را فراهم می کنند
 
لزوم اختصاص بودجه مستمر برای نهال‎کاری در کانون‎های بحرانی جنوب غرب

دریانیوز:قائم مقام اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان خواستار اختصاص یک ردیف بودجه مستمر و پایدار جهت نهال‎کاری در کانون‎های بحرانی ریزگردهای جنوب غرب شد.

اعزام هزار هرمزگانی به حج

دریانیوز:رئیس سازمان حج و زیارت هرمزگان گفت: امسال طبق ظرفیت اعلام شده ، یکهزار نفر از این استان به حج تمتع اعزام می شوند.

با پیگیری و به همت شیلات هرمزگان؛ اسکله کشتی سازی به کمک صیادان صید صنعتی می آید

دریانیوز:معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان به همراه مدیرکل دفتر توسعه و مدیریت بنادر ماهیگیری شیلات ایران، رئیس گروه مرکزی بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان و جمعی ا زکارشناسان شیلات از بنادر صیادی پشت شهر،بندر باهنر و اسکله کشتی سازی هرمزگان بازدید کردند.

پرداخت قسطی حق بیمه روستاییان وعشایر

دریانیوز:امسال بیمه‌شدگان بیمه اجتماعی روستاییان، عشایر و کشاورزان در هرمزگان می‌توانند حق بیمه‌های خود را به‌صورت اقساط پرداخت کنند.

بهره برداری از ده آب شیرینکن در روستاهای هرمزگان

 دریانیوز:معاون طرح و توسعه شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان از بهره برداری ۱۰ آب شیرینکن روستایی در روستاهای استان هرمزگان خبر داد.

دیدار عضو کمیسیون انرژی مجلس با مدیر منطقه خلیج فارس

دریانیوز:عضو کمیسیون انرژی مجلس درراستای آشنایی بیشتر با فعالیت های این منطقه با مدیر منطقه خلیج فارس دیدار و گفت و گو کرد.

رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شوراها در هرمزگان:رد صلاحیت‌ها در هرمزگان سیاسی نیست

دریانیوز:رئیس هیات نظارت بر انتخابات شوراها در هرمزگان گفت: رد صلاحیت‌ها در این استان اساسا سیاسی نبوده است و تنها شمار اندکی رد صلاحیت شده‌اند.

صادرات یک میلیون دلاری صنایع دستی هرمزگان

 دریانیوز:معاون صنایع دستی هرمزگان از صادرات یک میلیون و 360 هزار دلار صنایع دستی هرمزگان در سال 95 خبر داد.

وقایع سیل هرمزگان ثبت می شود

دریانیوز:معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان هرمزگان گفت : وقایع سیل استان بر روی پایگاه اطلاعاتی بانک سیل سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور ثبت می گردد. 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خبر داد؛کاهش هزینه خدمات درمانی از جیب مردم

دریانیوز:رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در دولت یازدهم هزینه 37 درصدی خدمات درمانی از جیب مردم به سه درصد در جمعیت روستایی و شش درصد در جمعیت شهری رسیده است.

پاکسازی دو کیلومتر از نوار ساحلی بندرعباس

دریانیوز:مدیرکل حفاظت از محیط زیست هرمزگان گفت: به مناسبت فرارسیدن روز جهانی زمین پاک، دو کیلومتر ازنوارساحلی پارک غدیر بندرعباس پاکسازی شد.

مدیر کل امور مالیاتی هرمزگان خبرداد؛ توزیع1600 میلیارد تومان مالیات بر ارزش افزوده بین شهرداری ها

دریانیوز:مدیر کل امور مالیاتی استان هرمزگان گفت: هدف ما وصول مالیات حق دولت با رعایت حق الناس و بدون فشار به مردم است.

تجلیل از 360 پژوهشگر و نویسنده هرمزگانی

دریانیوز:مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان نیز درحاشیه آیین هفتمین دوره جشنواره جابربن حیان و سومین جشنواره دانش‌آموز مؤلف استان ، در جمع خبرنگاران گفت: آموزش و پرورش هرمزگان در تحقق برنامه های دولت با بهره گیری ازهمه ی ظرفیت ها، تمرکز جدی را بر رشد شاخص های آموزشی در همه بخش ها داشته است که خوشبختانه در سایه تلاش و همت جمعی، شاهد تحقق اهداف و برنامه های هدفگذاری شده هستیم.

برترین های جشنواره "جابربن حیان" تجلیل شدند

دریانیوز:برترین های هفتمین دوره جشنواره جابربن حیان و سومین جشنواره دانش‌آموز مؤلف استان هرمزگان با حضور مدیرکل دفتر مناطق کمتر توسعه‌یافته و عشایر وزارت آموزش‌وپرورش، رییس سازمان برنامه و بودجه هرمزگان، مدیرکل آموزش و پرورش استان و جمعی از مسوولان تجلیل شدند.

"احمدمرادی"نماینده مردم در مجلس:فصل مشترک شهدا ،پشتیبانی از نظام و انقلاب است

دریانیوز:نماینده مردم بندرعباس، حاجی آباد، قشم، بندرخمیر و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی گفت: فصل مشترک همه شهدا، آزادگی، استقامت، ایستادگی، صلابت و پشتیبانی از نظام و انقلاب است.

صدای سوت قطار مینسک-بندرعباس می آید

دریانیوز:در مذاکرات اصلی و حاشیه ای نشست سازمان منطقه ای ریلی «OSJD» در پایتخت بلاروس، برای راه اندازی قطار باری مینسک-بندرعباس و بین المللی شدن سه مسیر ریلی ایران توافق شد.

مشارکت شناورهای فانوس ماهیان در بازسازی ذخایر آبزیان

دریانیوز:با حضور مدیرکل شیلات هرمزگان،معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات ایران،معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان،مدیر کل دفتر امور صید و صیادی شیلات ایران،مسئول پروژه فانوس ماهیان شیلات ایران،حراست شیلات ایران و جمعی از مسئولین شیلات هرمزگان نشست مدیریت صید فانوس ماهیان با محوریت افتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال برگزار شد.

به فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها اعلام شد؛لیست داوطلبین تأیید صلاحیت شده انتخابات شوراها

دریانیوز:زیرتیتر:از 7 تا 16 اردیبهشت اعضای هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان به اعتراضات رسیدگی می کنند.

سازمان زیبا سازی شهرداری اهواز پیشتاز در ایجاد شهری زیبا؛ همراه با نوروز 96، شادابی و سرزندگی در اهواز دمیده شد

دریانیوز:یک شهر را به خیلی چیزها می‌شناسند؛ پل ها، بزرگراه‌ها، خودروهای شیک و مدرن، درختکاری و فضای سبز، معماری و...که هر کدام از اینها می تواند به تنهایی معیاری برای توسعه و پیشرفت شهر باشد، اما این همه آنچه شهروندان از شهرشان می خواهند نیست.

مدیرکل موسسه اعتباری توسعه (تعاونی وحدت) در منطقه جنوب غرب کشور:کلید ادغام با تعویض تابلو ها زده شد

دریانیوز:مدیرکل موسسه اعتباری توسعه (تعاونی وحدت) در منطقه جنوب غرب کشور با اشاره به موافقت با پروسه ادغام دو مجموعه گفت: بحمدلله همزمان با میلاد با سعادت امام علی (ع) کلیه تابلو های تعاونی اعتبار وحدت به برند توسعه تغییر نام پیدا کرد که این اتفاق مبارک را به همه مشتریان موسسه و مردم استان های خوزستان و بوشهر تبریک عرض می نمایم.

برگزاري نمايگاه الکامپ و آموزش در نمايشگاه بين المللي خوزستان

دریانیوز:نخستين نمايشگاه آموزش و صنايع وابسته و نمايشگاه تخصص کامپيوتر ، الکترونيک ، ارتباطات ، سيستمهای حفاظتي و امنيتي با حضور 80 واحد از استانهای تهران ، اصفهان ، يزد ، خراسان رضوی ، فارس و خوزستان در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي استان خوزستان برگزار مي گردد.

به همت سازمان پارکها و فضای سبز بندرعباس؛ فاز دوم حراکاری ساحل بوستان ولایت اجرا شد

دریانیوز:جنگل های مانگرو یا حرا یکی از جاذبه های گردشگری استان هرمزگان می باشد به طوری که هر ساله تعداد زیادی از هم وطنان و دوستداران طبیعت از سراسر کشور برای دیدن این جنگل ها به استان هرمزگان سفر می کنند.

بازدید دانشجویان دانشگاه فرهنگ و هنر خلیج فارس از روزنامه دریا

دریانیوز:جمعی از دانشجویان دانشگاه علمی و کاربردی فرهنگ و هنر خلیج فارس از دفتر روزنامه منطقه جنوب کشور \"دریا \"بازدید کردند .

معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان:جنگل های مانگرو در هرمزگان به گل نشست

 دریانیوز:معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان گفت: گلدهی جنگلهای مانگرو از اواخر فروردین آغاز شده و تا پایان خرداد ادامه دارد.

تشدید نترل محموله‌های ترانزیتی در گمرک شهید رجایی

دریانیوز:ناظر گمرکات استان هرمزگان با بیان اینکه بررسی و کنترل بارهای ترانزیتی در گمرکات استان تشدید می‌شود گفت: مسئولیت بارهای ترانزیتی برعهده شرکت‌های فعال در این حوزه است و باید نسبت به بروز تخلفات پاسخگو باشند.

مدیرکل حفاظت محیط‌زیست هرمزگان خبرداد؛ 10 بیمارستان در هرمزگان فاقد دستگاه بی‌خطر‌ساز پسماند عفونی

دریانیوز: مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان گفت: 10 بیمارستان در هرمزگان فاقد دستگاه بی‌خطر‌ساز پسماند عفونی است.

فرمانده انتظامی هرمزگان هشدارداد؛ ناامنی هرمزگان برای قاچاقچیان

دریانیوز:فرمانده نیروی انتظامی استان هرمزگان با بیان اینکه این نیرو در راستای مبارزه با قاچاق کالا به عنوان درب دوم گمرک عمل می‌کند گفت: با تعامل بالای بوجود آمده بین دستگاه‌های مبارزه با قاچاق به‌دنبال ناامن کردن استان برای قاچاقچیان هستیم.

قشم میزبان جشنواره بین المللی

دریانیوز:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان گفت:امسال جزیره قشم میزبان هفتمین جشنواره بین المللی فرهنگی - هنری خلیج فارس می شود.

همکاری پارک هرمزگان و ایتالیایی ها در حوزه تبادل فناوری

دریانیوز:رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان گفت: پارک هرمزگان و ایتالیایی ها در حوزه تبادل فناوری همکاری می کنند.

رئیس کل دادگستری هرمزگان هشدارداد: رصد فعالیت نامزدها و هواداران در فضای مجازی

دریانیوز: رئیس کل دادگستری هرمزگان از رصد فعالیت نامزدها و هوادارانشان در فضای مجازی خبر داد.

صلح و دوستی؛پیام رژه ورزمایش های ارتش

دریانیوز: فرمانده منطقه یکم نداجا در حاشیه رژه نیروهای مسلح مستقر در هرمزگان ابراز داشت: ارتش به همراه سایر نیروهای مسلح به مانند دست واحده برای دفاع از مرزهای کشور، منابع و منافع انقلاب اسلامی به عنوان سرباز ولایت گام برمی دارد.ا

مدیرشعب بانک مسکن هرمزگان خبر داد؛ پرداخت 2هزار و نهصد میلیارد ریال تسهیلات در سال گذشته

دریانیوز:مدیر شعب بانک مسکن استان هرمزگان گفت: این مدیریت 7/24 درصد مانده منابع خود را به صورت تسهیلات در اختیار مردم استان قرار داده است.

گلباران شهدای ناوشکن "سهند"و "جوشن"

 دریانیوز:امیر دریادار \"آزاد\" در جمع خانواده های شهدا و جانبازان ناوشکن سهند و جوشن گفت:در 29 فروردین 1367 فرزندان شما در نیروی دریایی ارتش چنان مقابله ای با دشمن در عرصه دریا کردند که تا به امروز دیگر هیچ کشور بیگانه ای جرات حضور و نگاه چپ به کشور در عرصه دریا را نکرده است و این اقتدار و امنیت ثمره ی خون پاک شهداست.

مدیرکل کانون پرورش فکری هرمزگان خبرداد؛20خرداد،آغاز دوره های تابستانه

دریانیوز:مدیرکل کانون پرورش فکری با بیان اینکه یک واحد فعال در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان واحد صدور مجوز اسباب‌بازی است، عنوان کرد: وظیفه این واحد ثبت طرح، تائید بنرهای تبلیغاتی، مشاوره  جهت واردکنندگان اسباب‌بازی، بررسی و تائید اسباب‌بازی‌های وارداتی از گمرکات مجاز، است.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم خبر داد؛ صرفه جویی 40 میلیاردی با تزریق پساب به چاه های گاز

دریانیوز:مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم گفت : تزریق پساب به چاه های گاز قریب به 40 میلیارد ریال صرفه جویی را در برداشته است .

قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور خبر داد؛الاس سراسری نماز امسال در «هرمزگان» برگزار می شود

دریانیوز:قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور گفت: بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز در سال جاری در استان هرمزگان برگزار می شود.

معاون سازمان ملی استاندارد گلایه مند است ؛اردات غیررسمی وشبه رسمی ،بدون نظارت استاندارد

دریانیوز:دکتر \"سنجابی\"معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد روز گذشته در جمع خبرنگاران بابیان اینکه سفر سه روزه به استان جهت بررسی پتانسیل وموانع،چالش های نظام استاندارسازی وکنترل کیفیت استان داریم؛اظهار داشت:بایستی موانع وچالش های نظام استانداردسازی وکنترل کیفیت بررسی شوند.

انتقاد «احمد مرادي» نماينده مردم در نطق ميان دستور مجلس: فروچاله هاي ميناب و جاده هاي ميناب به جاسک

دریانیوز: نماينده مردم بندرعباس در مجلس شوراي اسلامي با انتقاد از حمله ترامپ به سوريه تاکيد کرد: متوليان سياست خارجي براي تهديد ترامپ به ناامني در جهان ،برنامه ريزي کنند

مدیرکل شیلات تاکید کرد/پیشرفت و توسعه همه جانبه فعالیت های شیلاتی با محوریت اقتصاد مقاومتی

دریانیوز: مدیرکل شیلات هرمزگان در دیدار با نیروهای تازه استخدام این اداره کل پیشرفت و توسعه همه جانبه فعالیت های شیلاتی با محوریت اقتصاد مقاومتی،پیروی از منویات مقام معظم رهبری و تکیه بر تدابیر دولت را خواستار شد.

رئیس هیات عالی نظارت انتخابات شوراهای هرمزگان: پلیس فتا تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی را رصد کند

دریانیوز: رئیس هیات عالی نظارت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا هرمزگان با اشاره به تبلیغات زودهنگام انتخاباتی در فضای مجاری گفت: پلیس فتا و شرکت مخابرات باید به صورت لحظه ای تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی را رصد کرده و تذکرهای لازم را به افراد گوشزد کنند.
فید خبرها
طراحی و توسعه: محمد بقائی پوری
شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات

افراد آنلاین: 19
بازدید امروز: 0
بازدید دیروز: 0
مجموع بازدید: 44970485